Diváků: 65.

Muž zápasu: Jan Vávra-Marek Mulač.

Sestava- Struhy: Vávra- Fejer, Vrbka, Bucek, Bobek- Balatka (56. Mecera), Michal, Hlinovský, Koš (46. Strejček, 67. Dyk)- Konopka, Volkman.

Sestava- Žerčice: Hlaváč- Krouský (63. Vencl), Bucek, Doležal (84. Kollárik), Kulas, Rýdl (21. Mošpán), Benda, Konečný, Hanák, Mulač, Hanuš.

V zápase sedmého kola přivítal náš celek na domácím hřišti s vidinou tří bodů mužstvo TJ Žerčice.

Domácí hráči začali hodně aktivně. Hned v úvodu zápasu si výborně naběhl po křídle Balatka, jeho přihrávka bohužel neznamenala sebemenší nebezpečí. Natřikrát zkoušel své štěstí Hlinovský, ani jeho pokusy změnu skóre nepřinesli. Na druhé straně musel proti výborně střele vytasit super zákrok Honza Vávra. Náš gólman se významnou měrou přimotal i do další zajímavé akce utkání, která se posléze ukázala jako rozhodující. Ve 20. minutě mu nezbylo nic jiného než v další příležitosti vystartovat proti protihráči a s intenzitou zákroku to přehnal a rozhodčí po střetu odpískal penaltu. Tu ve 21. minutě Benda proměnil- 0:1. Na naší straně se o překvapení pokusil Volkman, který dobře vysunul Hlinovského. Ani z této akce nic nebylo. Konečného ránu zkrotil Vávra. Míč, který ohrozil spíše letící ptáky, vyslal po Konopkově přiťuknutí nad branku Michal. Vyrovnání stavu nepřinesla Volkmanova hlavička po dalším z trestných kopů.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Z otočky nad branku mířil Hanák a neujal se ani Mulačův pokus. Po Balatkově centr vystřelil Volkman, jeho ránu na dlouhou nohu lapil gólman Hlaváč. I v další naší příležitosti byl Pavel Volkman, po jeho přihrávce a Hlinovského střele zasáhl Hlaváč a míč vyrazil na rohový kop. Po výborné Bendově hlavičce vykopával Bucek míč z brankové čáry. Další rána hostí skončila na břevně a od něj odražený míč vyrazil Vávra do bezpečí. Z naší strany stojí za zmínku Michalův střelecký pokus nad branku. Po centru mířil z první nad branku i Vencl na druhé straně. Trestný kop Mulače byl také spíše ragbyový a šel nad břevno. Po Michalově centru a Volkmanově střele z první zazvonilo břevno i na druhé straně. A nakonec neměl Volkman štěstí ani v poslední příležitosti utkání, kdy po rohu zamířil hlavou vedle tyčky.

Zápas tak přinesl našemu celku velké zklamání, soupeře typu Žerčic by měl na domácím hřišti porážet. Ztracené body můžeme získat už v dalším kole na Sahaře na hřišti SK Akuma.