Branky: 38. a 58. Patrik Bucek, 43. a 65. Václav Šíma, 79. Jarda Michal.

Diváků: 65.

Muž zápasu: František Beňo - Jáchym Tůma.

Sestava- Struhy: Beňo- Vrbka, Konopka, Knotek (46. Fejér) Koš- Michal, Bucek, Hlinovský (76. Štěrba), Balatka (74. Kovač)- Šíma (80. Dyk), Volkman.

Sestava- Pěčice B: D. Dufek- Kohout, Novák, Kriška, V. Tůma, Kaska (72. Andronov), Vogl, Konvalina (46. Mulač), J. Tůma, Štika (46. Dlask), T. Dufek (46. Vdovjak).

V zápase devátého kola jsme na domácím hřišti přivítali tým Sokola Pečice B. V naší brance si premiérový start za Struhy připsal Fanda Beňo a je nutné říct, že jeho výborný výkon byl základem perfektního výkonu celého mužstva, který vedl k zisku tří bodů.

Od začátku zápasu se hrál svižný fotbal, který se divákům musel líbit. Na Konopkův trestný kop nedosáhl Michal. Hlinovského střelu na poslední chvíli zablokovali obránci. V další akci našeho celku se do zakončení nedostal Volkman. Stejný hráč v dalším útoku přetlačil obránce a po jeho přihrávce střílel Šíma, gólman Dufek vytáhl na rohový kop. Na dobrou střelu hostujícího Jáchyma Tůmy zareagoval s přehledem Beňo. Gólem neskončila Buckova střela po vysunutí od Hlinovského, opět zakročil hostující brankář. Z naší strany následovala další pohledná akce, Volkman po kličce vystřelil, zasáhl gólman, k dorážce se dostal Hlinovský a jeho střelu také vyrazil Dufek a do třetice pálil Michal a míč s přispěním teče orazítkoval břevno a šel do autu. K jeho rozehrání se postavil Jarda Michal, na přetažený míč si naskočil Bucek a mazácky přehodil všechny a poslal míč do sítě- 1:0. Hosté se k zakončení moc nedostávali, ojedinělý dalekonosný pokus Krišky, který šel nad branku. Volkmanův pokus "béčkovou" levou nohou kryl gólman. Dvě minuty před koncem první půlky, přinesl Michalův centr a Šímovo zakončení, uklidnění v podobě druhé branky- 2:0.

Na začátku druhé půle se střeleckým pokusem prezentoval Hlinovský, jeho ránu z těžké pozice zkrotil gólman Dufek. Na straně našeho soupeře vyslal dobrou ránu Kriška, mířil naštěstí mimo tři tyče. Svojí šanci po Volkmanově vysunutí nadvakrát nevyužil Michal, první střelu vyrazil brankář a dorážka šla mimo tři tyče. V 58. minutě jsme se již změny skóre dočkali. Michal poslal z křídla míč do vápna, kde se z ničeho objevil Patrik Bucek a poslal míč do sítě- 3:0. I na začátku další akce byl Michal, po jeho vysunutí Volkman ukličkoval bránící hráče, ale v zakončení na gólmana nevyzrál. Další gól přinesla 65. minuta, Fejér výborně poslal míč Volkmanovi a jeho centr uklidil na zadní tyči číhající Venca Šíma- 4:0. Domácí dále využívali okének ze strany bránících hráčů, kteří se snažili o korigování skóre. Na konci akce dvojice Balatka-Volkman byla střela druhého jmenovaného do brankáře a i odražený míč z kopačky Michala vyrazil Dufek, a to na rohový kop. Utažena Volkmanova rána skončila u pozorného Dufka. V 79. minutě si míč k rozehrání rohového kopu postavil Jarda Michal a ten nikým netečovaný doputoval až do sítě- 5:0!!! Po Volkmanově výborné přihrávce poslal Šíma míč do břevna a dorážka z Buckovi kopačky šla nad břevno. Po rohovém kopu v podání hostujícího týmu střílel dobře Vdovjak, ale výtečného Fandu v naší brance nepřekvapil. Posledním výrazným střeleckým pokusem ze strany našeho celku a vlastně i celého zápasu byla Kovačova rána z první, ale ta si cestu do sítě nenašla.

Utkání skončilo výrazným vítězstvím našeho celku, po výkonu na který se "dalo koukat" a který dokonce nekritizoval ani kotel domácích příznivců. Celý tým podal výborný bojovný výkon, ale je třeba zmínit představení Fandy Beňa v naší brance. Jedním slovem byl výtečný.