Zachař- Dobruský, Kaňka, Truhelka, Donát, Kamler, Valeš, Svozil, Juhasz (65. Šebek), Kraus, Matejov (83. Košík).

Sestava

Struhy

Matyásko - Knotek (56. Fejér), Konopka, Cerha, Bobek- Strejček (85. Dyk), Vrbka, Michal, Koš- Šíma (56. Kovač), Volkman.

K dalšímu venkovnímu utkání cestovalo naše mužstvo na horkou půdu do Ledců. V posledních letech jsme moc bodů z této destinace domů neimportovali.

Náš celek začal hodně aktivně, což vyústilo v zahrávání celé řady rohových kopů. Ve 3. minutě využili naši hráči nedorozumění domácí obrany při vystavení do ofsajdu, na konci rychlého útoku byla nadějná tečovaná Šímova střela, která znamenala jen další roh. Vzápětí zahrozil hlavou domácí Kamler. Domácí celek nakonec naše dobré snažení utnuli a ve dvacáté minutě vstřelili vedoucí branku. Po centru se hlavičkou do protipohybu našeho brankáře trefil Matejov- 1:0. Po našem, Michalem dobře rozehranném trestném kopu, se do šance tlačil Knotek, bohužel si při zpracování nešťastně pomohl rukou. Po dalším rohu hlavičkoval nad branku domácí Donát. V další velké domácí šanci, ohrozil našeho brankáře jeho spoluhráč Strejček, byl z toho roh. Posledním kdo v prvním poločase zahrozil, byl Donát ranou z trestného kopu nad břevno naší brány.

Do druhého poločasu nastoupili domácí se snahou o vylepšení skóre. Bombu Svozila z trestňáku, zlikvidoval Matyásko. Drobné ohrožení domácí branky znamenal střílený centr z kopačky Knotka. Domácí tlak utnul v 65. minutě vyrovnávací gól. Volkman se v samostatné akci vřítil do vápna, udělal obránci kličku a míč, který mu trochu utekl, poslal Michal bombou do sítě- 1:1. V další domácí příležitosti podržel náš celek Matyásko. Jen pár centimetrů chybělo míči při střele Donáta z dálky. Také těsně vedle tyče naší branky, po zaváhání našich obránců, vystřelil technicky Svozil. Jen další domácí roh po Matyáskově zásahu, znamenala Šebkova rána z dálky. Hlavička Donáta po rohu šla jen kousek vedle a střelu Kamlera vytěsnil Matyásko na roh. Domácí snaha o vstřelení vedoucího gólu přinesla dva úspěšné zásahy, oba však až po odpískání faulů na naše borce.

Souboj na hřišti v Ledcích přinesl náš druhý venkovní bod. Na výhru na venkovním hřišti čekáme již od 12. září roku 2015.