Hlaváč- Kinzl (60. Šturma), Sháněl, Benda, Hanák, Rýdl, Krouský (66. Mošpán), Bucek (53. Kulas), Horák (31. Kollárik), Hanuš, Mulač.

Struhy

Matyásko- Knotek, Konopka, Vrbka (65. M. Henzl), Bobek- Hlinovský,

Cerha, Bucek, Michal- Šíma (72. Dyk), Volkman.

Další z existenčních zápasů čekal na náš tým na hřišti v Žerčicích.

Snaha o dobrý výsledek dostala první trhlinu již ve druhé minutě. Po rozehraném autu si naši bránící hráči dali šlofíčka a Benda měl dost času poslat míč přesně k tyči- 1.0. Obdržená branka pomohla našim hráčům k probuzení a hra začala mít trochu lepší parametry a v těchto chvílích jsme domácí přehrávali. Jako první si střelu zkusil Cerha, zamířil nad břevno. Domácí trestný kop z velkého úhlu vyrazil Matyásko na roh. Technický pokus Sháněla rozezvonil tyčku naší brány. Dalekonosný Vrbkův pokus zkrotil žerčický gólman. V 18. minutě Konopka rozehrál rychle trestňák na Knotka a se s míčem nepáral a z dálky ho poslal přesně k tyči domácí brány- 1:1. Náš tým hrozil hlavně z rychlých protiútoků vedených především Hlinovským na pravém křídle. Ve 24. po jednom z rychlých kontrů našel Dominik ve vápně Michala a jeho ránu z hodně nadějné pozici vyrazil domácí brankář nohou na roh. Dalším gólem neskončila ani Šímova bomba po krasné nalívce od Volkmana. I další míč do vápna přišel z Volkmanovi kopačky, Hlinovský však vystřelil pouze slabě a bránu neohrozil. Utěšená střela domácího Bucka dostala Matyáska do problémů, které vyřešil až razantní odkop obránce do zázemí. Domácí se zvýšení skóre a zároveň vymanění z našeho drobného tlaku dostali ve 35. minutě, kdy si Cerha srazil centr při obranném zákroku do vlastní sítě- 2:1. Na konci samostatné Hlinovského akce byla střela Michala hodně nad domácí branku. Bendova bomba z první také Matyáskovu svatyni neohrozila. Hráči domácího celku se přece jen dočkali, závar u naší branky po rohovém kopu vyřešil střelou do sítě Rýdl- 3:1. Na konci první půle zazvonila i domácí tyčka, po Hlivského centr poslal míč na konstrukci vlastní brány Mulač.

Jako první v druhé půli se v tisíci procentní šanci ocitl domácí Krouský, Matyásko čaroval. Změnu skóre přinesl až další útok, kdy téměř zničeho zvýšil Bucek na- 4:1. Po dalším rohu mířil z těžké pozice Mulač jen do našeho brankáře. V 56. minutě si další slabší chvilku vybral náš gólman, podcenil vyběhnutí a se zvoláním "mám" jen přihlížel, jak Kollárik posílá míč popáté do naší sítě- 5:1. V těchto chvílích to už pro náš celek na těžký debakl. I po dalším z domácích rohových kopů musel nejistého Matáska zastoupit s odkopem míče do bezpečí Knotek. Zoufalství v naší hře v těchto okamžicích demonstrovala Volkmanova střela, která šla vedle. V 75. minutě, ale Volkman výborně využil chyby v rozehrávce, zachytil míč a po jeho přihrávce skóroval střídající Dyk- 5:2. Vstřelená branka však náš tým k nějakému zvratu nevybičovala. O střelu se pokusil jen Volkman, levačkou střílel jen slabě. Konec našich nadějí přinesla v 78. minutě červená karta pro frustrovaného Jardu Michala, který zbytečně bez míče ze zadu zkosil domácího hráče a šel se osprchovat.

Tímto zápasem jsme tak prodloužili naší venkovní mizérii a v dalším domácím utkání nás čeká zatím suverénní boleslavská Akuma. Pro nás však bude veledůležitý další venkovní dvojzápas s týmy Pečice B a hlavně utkání v Nemyslovicích.