Sestava

Akuma MB

P. Hanzlík- Strnda, Bernat, Tůma, Ekl, J. Hanzlík, Podstavek, Jonáš,

Nekola, Kopecký, Gregor.

V dalším domácím utkání čekal na náš tým suverén soutěže boleslavská Akuma. Soupeř v dosavadním průběhu soutěže neztratil ani bod a tak se z naší strany dal očekávat jen boj o co nejslušnější prohru.

A hosté začali opravdu hodně aktivně. Z úhlu nad branku mířil Podstavek. Hodně nepřesně střílel i Hanzlík. Dalekonosnou ránu Kopeckého náš brankář neudržel a míč musel z brankové čáry ukopnout Konopka do bezpečí. Poté jako první zahrozil na naší straně Vrbka, jeho pokus nadvakrát zlikvidoval gólman. Po Šímově vysunutí střílel před bránu Volkman, míč bez zásahu nikoho proběhl podél brány, poté se ho zmocnil Hlinovský, ten ho namazal Vrbkovi a jeho pokus nepřinesl nic. Hráči Akumy se dočkali ve 22. minutě, Strnad si pohrál s bránícími hráči a míč jako na podnose dopravil Kopecký do sítě- 0:1. Dorážka Nekoly po centru zamířila do břevna. Do nadějné šance se hnal na naší straně Volkman, na hranici vápna byl zfaulován. Z trestného kopu mířil Vrbka chytře, ale nepřesně. Po Bernatově bombě z dálky opět zazvonilo břevno. Zvýšení skóre nepřinesla další ze Strnadových střel. Na konci první půle v hodně dobré akci Vrbka nenašel Volkmana.

Na úvod druhé části hry se vyznamenal Matyásko. Po Eklově centru vytasil výborný zákrok a při dorážce ve 100% příležitosti zasáhl přímo luxusně. Stejný hostující hráč mířil v další příležitosti z malého vápna nad branku. Na naší straně střílel Hlinovský slabě. Bombu Strnada vytěsnil Baty nad břevno. Neúspěšně si vedli v zakončení jak Hlinovský, tak i Volkman. Míč po trestném kopu Strnada šel také vedle. Slušně razantní střela Cerhy zamířila nad ochrannou síť za brankou. Stejný hráč po samostatné akci nechal vyznamenat gólmana a dorážka zamířila vedle. Po našem autu a závaru před bránou nezakončil Henzl a Cerha střílel do brankáře. Ve druhém poločase hodně aktivní Kamil Cerha střílel po rohovém kopu technický těsně vedle pravé tyče. Naší snahu o vyrovnání utnul v poslední minutě utkání po samostatné akci Strnad- 0:2.

V zápase s jasně vedoucím týmem soutěže se bodový zisk neočekával, ale v následujících dvou utkáních nás čekají venkovní souboje se dvěma posledními celky tabulky. Nejprve se naše mužstvo představí v Pěčicích a poté nastoupí na půdě Nemyslovic.