Branky: 2. a 69. Hrdlička, 40. Vízek - 41. Volkman.

Diváků: 50.

Muž zápasu: Martin Hrdlička - Patrik Bucek.

Sestava- Krnsko: Novák- Soumar, Novotný (57. Šulc), Prskavec (85. Lukavec), Plichta (88. Hradec), Hrdlička, Šotka, Vízek, Firický, Polák (78. Horňák), Vocásek.

Sestava- Struhy: Matyásko- Bobek (80. Knotek), Konopka, Cerha, Koš (80. Dyk)- Strejček (46. Fejer), Bucek, Hlinovský, Michal- Balatka (46. Šíma), Volkman (66. Mecera).

V šestém podzimním kole hrálo naše mužstvo v Krnsku s nadějí na plný bodový zisk, který jsme na venkovním hřišti nezažili od září 2015.

Bohužel se naše snaha zadrhla už ve druhé minutě. Domácí Hrdlička, s drobnou tečí, poslal míč přesně k tyči naší brány a Matyásko neměl nárok- 1:0. Hráče Krnska úvodní gól nakopl, těsně vedle zamířil Polák. Kontakt Jardy Michala s obráncem uvnitř pokutového území, který byl slyšet široko daleko, nechal jinak výbornou rozhodčí Chlastákovou v klidu. Domácí hráči se o změnu skóre pokoušeli jen množstvím hodně nepřesných střel. V 18. minutě se po sérii kliček dostal ve vápně ke střele Bucek a orazítkoval tyčku. V další domácí velké šanci vychytal Vízka i dorážku Matyásko. V dobré pozici, bohužel zády k brance se po Cerhově trestném kopu dostal Michal, nedokázal zakončit přesně. Vydařená rána Šotky z hranice vápna mířila přesně pod břevno, avšak jen do doby než jí Matyásko poslal do autu. Další Hrdličkův pokus na poslední chvíli zblokoval Cerha. Ve 40. minutě neudržel Matyásko další střelu z dálky a i když se jí trochu krkolomně snažil zkrotit, nezabránil Vízkovi k dorážce- 2:0. Hned z protiútoku přiťukl Michal míč Volkmanovi a ten se s míčem nemazal a napálil ho bodlem mezi nohama gólmana do sítě- 2:1. Do konce první půle se ke slovu ještě jednou dostali naši hráči. Na konci kombinace dvojice Michal-Balatka byla Strejčkova bomba nad branku.

V úvodu druhého poločasu se k zakončení v dobré šanci nedostal Michal. Jen těsně vedle tyčky naší branky zamířila Prskavcova rána. Vyniknout domácího gólmana Nováka nechal po svojí akci Hlinovský. Centr, který prošel celým naším vápnem, poslal Vocásek vedle branky. Nad břevno zamířil míč vystřelený z Buckovi kopačky. Snahu našeho celku na vyrovnání výrazně utlumil třetí domácí gól. V 69. minutě využil Hrdlička nedůrazu našich bránících hráčů a poslal míč do sítě- 3:1. Svojí porci smůly si vybral po Šímově nahrávce Jarda Michal, i když dokázal kličkou obejít brankáře, mířil v těžké pozici do tyčky a od té se míč odrazí do zázemí. Cestu do sítě si míč nenašel ani po Konopkově utažené ráně. Poslední zajímavostí utkání byla střela kousek vedle naší branky v podání domácího Šulce.

Zápas skončil výhrou domácího mužstva, i když po dalším dobrém výkonu našeho celku. Čekání na venkovní výhru se tak protáhne minimálně o čtrnáct dní, to náš tým hraje na Sahaře s SK Akuma MB!!