Branky: 12. Baďura, 45.+1. Zeyval z penalty, 60. Machovec, 70. Vonášek Pe.

Diváků: 45.

Muž zápasu: nikdo - Červeňák.

Sestava- Struhy: F. Michal- Fejér, Konopka, Knotek, Koš- J. Michal, Bucek, Hlinovský (79. Dyk), Balatka (65. Štěrba)- Volkman, Šíma (46. Kovač)

Sestava- Nemyslovice: Kostrhon- Kunst, Vonášek Pa., Machovec, Vonášek Pe., Volprecht, Šámal, Baďura, Štípek, Zeyval (60. Šona), Červeňák (60. Mikulec).

V posledním domácím utkání roku jsme přivítali celek FC Nemyslovice. Po devastaci "béčka" Pěčic minulou sobotu se dalo v souboji s posledním celkem tabulky očekávat jasné vítězství. Bohužel zápas přinesl brutální vystřízlivění a jasnou vysokou prohru po tragickém výkonu. Mnohé říká už to, že náš tým ve druhém poločase nevystřelil ani jednou na soupeřovu branku.

První zakončení si připsal náš soupeř, Petr Vonášek se dostal k zakončení a střele nad branku. Studená sprcha pro domácí přišla již ve dvanácté minutě. Po rohovém kopu dostal na malém vápně Baďura spoustu prostoru, otočil se a poslal míč poprvé do sítě- 0:1. O chvíli později o sobě dal technickou střelou vědět Volkman, gólmana nepřekvapil. Do dobré pozice se dostával Bucek, v zakončení mu zabránil tvrdý souboj s brankářem Kostrhonem. Trestný kop Červeňáka po půlhodině hry, Filip neudržel, míč z brankové čáry urazil Konopka. Další Volkmanůc střelecké pokus zamířil opět jen nad branku. Gólem neskončila samostatná Buckova akce, ránu zkrotil brankář a odražený míč nepropálil do sítě Šíma. Střelecký pokus hostujícího Zeyvala mířil hodně hodně vysoko. Ve 39. minutě utekl Hlinovský po křídle, jeho centr Volkman hlavou netrefil dobře a dorážka z Michalovi kopačky zamířila vysoko nad. V další příležitosti pálil Šíma z úhlu dobře k tyči, ale příliš slabě. Když už se zdálo, že se do kabin půjde za jednobrankového vedení hostujícího mužstva, se skóre měnilo podruhé. Trestný kop od rohového praporku zamířil hostující hráč na osamoceného spoluhráče ve vápně a toho trochu zbrkle zfauloval Balatka a rozhodčí Halbich správně odpískal desítku. Tu v nastaveném čase proměnil Zeyval- 0:2.

Kdo by čekal, že se domácí celek ve druhé půli pokusí soupeře zatlačit a skóre otočit, byl nepříjemně překvapen. Výkon byl ještě horší a tragičtější. Jen nad branku mířila Knotkova hlavička a Michalův střelecký pokus znamenal po teči bránícího hráče jen rohový kop. Obě mužstva se zpočátku druhé části hry utápěla v nepřesnostech a hra byla celkově hodně nepřesná. Bohužel mužstvo, které se dočkalo branky, bylo opět to hostující. Po velké chybě v rozehrávce získal soupeř míč a na konci útoku bylo zkušené zakončení z kopačky Machovce- 0:3. Pro domácí to víceméně znamenalo konec a pouhé čekání na závěrečný hvizd. Dalšímu zvýšení skóre po Mikulcově střele, zabránil Filip v naší bráně. Poslední hřebíček do naší rakve zatloukl v 70. minutě Petr Vonášek, který zamířil míč po přihrávce z křídla- 0:4. Do konce zápasu zamířil ještě Baďura z úhlu do tyče a z dorážky nad branku a gólem neskončila ani rána Vonáška, která zamířila nad břevno naší branky.

V zápase tak hodně překvapivě zvítězil náš soupeř do té doby pouze tříbodový a to pro nás hrozivě vyhlížejícím skóre. Pro náš celek tak dvě domácí prohry (Žerčice a Nemyslovice) znamenají ztrátu bodů z domácího hřiště se soupeři, které by náš tým měl porážet.