Matyásko- Bobek, Konopka, Fejér (71. M. Henzl), Koš- Hlinovský, Vrbka, Bucek (17. Kovač), Michal (83. Dyk)- Šíma, Volkman.

Sestava

Horky B

Šebesta- Outěřický, Cimrman, Sekera (20. Babic), Váňa, Kaplan (76. Solčianský), Kotek, Kohout, Veverka (65. Pačaj), Kadeřábek, Macoun.

Prvním jarním domácím soupeřem našeho týmu byla rezerva FC Horky. Jediným cílem musela být výhra, která by odčinila totální propadák z minulého týdne na hřišti v Předměřicích.

Jako první zahrozil Vrbka střelou nad branku. V další příležitosti neprotlačil Volkman v dobré příležitosti míč na Michala. Jako první v soupeřově dresu nebezpečně vystřelil Váňa a i jeho rána šla nad břevno. Mimo tři tyče šel míč po Kovačově ráně levou z první. Hosté se dočkali po půlhodině hry. Veverku ve 100% šanci vychytal Matyásko, odražený míč však, do sítě za přihlížení našich hráčů, dopravil Cimrman- 0:1. Brankář nemusel zasahovat ani proti ráně Hlinovského z těžké pozice. Vyrovnání nepřinesla bomba Kovače po pěkné zasekávačce. Poslední příležitostí prvního poločasu byla Michalova rána po pěkné nalívce, ta však ohrozila spíše vysoko letící ptáky.

Na úvod druhé půle, vyslal výbornou utaženou ránu Macoun, proti které se vyznamenal Matyásko. Dobrý zásah si připsal i hostující Šebesta proti Michalově střele, která mířila přesně k tyči. Tečovaná Váňova bomba znamenala rohový kop. Míč po trestném kopu z Konopkovi kopačky šel vedle tyče. V 62. minutě výtečně zatáhl míč po křídle Hlinovský a po jeho centru poslal Volkman míč levou z první těšně vedle. Změnu skóre nepřinesla ani Michalova rána po samostatné akci. K provedení dalšího trestného kopu se postavil Michal, tečovaný míč z jeho kopačky hlavičkoval Fejér nad břevno. Vyrovnání se náš tým dočkal v 75. minutě. Rohový kop rozehrál Michal, míč přizvedl Konopka a do sítě ho nakonec dopravil Bobek- 1:1. Náš tlak na konci zápasu gradoval. V 80. minutě po dalším rohu, poslal Hlinovský odražený míč z hranice vápna do sítě- 2:1. Náš vyhecovaný tým se hnal za dalším gólem. Změnu skóre nepřinesl ani výborně zahraný trestňák Jardou Michalem, míč mířící přesně do šibenice vyrazil gólman.

Důležitý domácí zápas tak náš celek zvládl a připsal si tři body. Tento zisk by bylo potřeba potvrdit také nějakým plným bodovým ziskem z venkovního hřiště. Co třeba v neděli v Ledcích?