Hlinovský (66. Dyk), Kovač.

Sestava

Čejetice

Hubáček- Čtyřoký, Tlášek, Polanka, Vránek, Šimáček, Kůtek (82. Smazal), Horáček, Průcha, Světlík (86. Grus), Bartoš (74. Malák).

Po dvou venkovních zápasech se náš celek ve dvacátém kole vrátil do Struh, aby zde dokončil domácí trojboj se třemi nejlepšími mužstvy soutěže. Dosavadní dva výsledky nebyly výsledkově nejhorší, snad jen nula na kontě vstřelených gólů může mrzet.

Hostující celek začal hodně aktivně a na hře oslabených domácích bylo od samotného začátku zřejmé, že to bude zase o urputné obraně. Hned v úvodu vyzkoušel pozornost našeho gólmana Kůtek, zamířil nad branku. Mimo tři tyče šel míč i po Polankově trestném kopu. V 17. minutě se jako první v domácím dresu osmělil Cerha, jeho ránu z dobrých pětadvaceti metrů zkrotil brankář Hubáček. Po dalším z trestňáků Čejetic zamířil zcela osamocený Tlášek hlavou nad. Po dalším ze závarů v našem velkém vápně poslal Vránek míč nad zcela opuštěnou branku. V naší, nutno podotknout zcela ojedinělé příležitosti Michal místo střely zkoušel neúspěšně najít přihrávkou spoluhráče. Když už se zdálo, že se náš tým ubrání k poločasové bezbrankové remíze, využil Tlášek zaváhání naší obrany a měl dost času poslat míč nekompromisně do sítě- 0:1.

Z pohledu naší hry v první půli, když naši hráči nedokázali hostujícího gólmana vážněji ohrozit, bylo jasné, že snaha o zvrat v zápase bude vedrné půli hodně těžká. Od úvodních chvil se to také potvrdilo. I když naši hráči chvílemi dokáží i se silnějším soupeřem v poli hrát vyrovnanou partii, v zakončení je to velký zmar. Hned v úvodu nechal Průcha po přesné střele k tyči vyniknout Henzla v naší brance. Další střela z kopačky Horáčka, po chybě našeho hráče byla ke gólu hodně blízko. Změnu skóre nepřinesla ani samostatná Kůtkova akce, který si to z půlky hřiště, namířil k naší bráně, jeho pokus o přelobování skončil mimo tři tyče. Hodně zoufale působila Cerhova zblokovaná střela z dálky, ta se ani k brance nedostala. Stejný hráč se po rohovém kopu hlavičkou ocitl snad v naší největší šanci druhého poločasu, nebylo z toho nic něž chvilkový zmatek. Hosté potvrdili své vedení v 76. minutě, na konci hezké kombinace bylo Horáčkovo prostřelení našeho gólmana- 0:2. Za velkého vedra se poslední čtvrthodinka dohrávala za převahy hostujícího mužstva. Zvýšení skóre při největší šanci zabránil, po Malákově hlavě, cestě míči do sítě pozorný Henzl.

Další zápas tak po našem útočně bezkrevném výkonu skončil další domácí prohrou. Jen díky souhře ostatních výsledků zůstává náš tým na nesestupovém místě. O gólovém trápení svědčí počet vstřelených jarních gólů- v devíti zápasech jich je 6 (šest)!!!!