Spanilý- Nový, Zubatý (55. Boháček), Hrdlička, Ceral, Kopa, Archman, Obrázek, Baborák, Jarolím, Hladík (46. Hrynčuk).

Sestava

Struhy

Henzl- Koš, Konopka, Bucek, Bobek- Hlinovský, Michal, Cerha, Strejček- Kovač (83. Dyk), Volkman.

Posledním venkovním zápasem sezóny byl pro naše mužstvo nedělní souboj s luštěnickou rezervou. Díky sobotní vysoké prohře Nemyslovic v Čejeticích, která znamenala naší konečnou záchranu v soutěži, se dal v našem zápase očekávat pohodový souboj. Utkání však bylo od samotného začátku ze strany domácího celku zbytečně vyhecované.

Od samotného začátku překvapovalo naše mužstvo velkou aktivitou. Jako první se ke střele osmělil Cerha, levou nohou zamířil nad branku. Stejnou nohou střílel po dobrém vysunutí Kovač. Teprve poté si střelu vyzkoušel i domácí hráč. Zubatý střílel z velké vzdálenosti také nad břevno. Po chybě domácích obránců se do útoku řítil Kovač a po jeho přihrávce vyslal Cerha utěšenou ránu vedle tyče. Do dalšího vysunutí Volkman poslal Michala, ten v jasné pozici střílel podél gólmana vedle. Na druhé straně po rohovém kopu hlavičkoval Archman nad branku. Z úhlu nenašel přesný cíl Kovač. I další střela aktivního Cerhy šla mimo tři tyče. Na konci prvního poločasu se v jasné příležitosti po centru ocitl Strejček, z první pálil hodně nepřesně.

V úvodu druhé půle se do mírného tlaku dostali domácí. Hlavou nad branku střílel Archman. Po rohovém kopu, střílel hlavou Obrázek také mimo. Změnu skóre nepřinesla ani Michalova bomba. Náš celek se dočkal v 65. minutě, Hlinovský potáhl rychle míč po křídle, přihrál Michalovi a po jeho přihrávce se do střely opřel Volkman, a i když by míč šel asi hodně vedle, díky tečování zadnicí domácího beka, skončil nakonec v síti- 0:1. Po Kovačově ráně gólman míč vyrazil k Volkmanovi, náš kanonýr však netrefil odkrytou domácí bránu. Do hodně nadějné šance se dostával Volkman, po obhození Obrazka by šel sám na brankáře, domácí obránce zatáhl za záchrannou brzdu a vyfasoval svojí první žlutou kartu. Domácí hráči hodně znervozněli a náš celek využíval volnějšího prostoru k rychlým kontrům. Hlinovského rána z první zamířila hodně hodně vedle. Na konci utkání zahrával domácí Archman trestný kop, míč trefil našeho bránícího hráče a na konci následného rychlého protiútoku našich hráčů zazátkoval Nový a poslal míč do protipohybu gólmana do vlastní sítě.

Na konci sezóny jsme se dočkali venkovního vítězství, první v sezóně a ukončili tak několikaleté čekání na import bodů.