Matyásko- Koš, Konopka, Bucek, Bobek- Hlinovský, Michal, Šíma, Strejček (62. P. Henzl)- Kovač (81. Dyk), Volkman.

Sestava

Strašnov

Cielecký- Kubín, Matuna, Müller, Řehák (69. Krejčík), Pelda (44. Strach), Knotek (46. L. Hladík), Rychtera, Havelka, R. Hladík (46. Sluka), Švanda.

V posledním kole sezóny jsme na domácí půdě přivítali celek SK Strašnov a v zápase šlo v přímém souboji o to, který tým spadne až na předposlední místo v tabulce. Bohužel se našim hráčům nepovedlo zvítězit a jen podtrhli tragickou domácí bilanci jara, pět domácích utkání a z nich čtyři prohry bez vstřeleného gólu. Ještě, že sezóna už skončila.

Ještě se naši hráči pořádně nerozkoukali a hostující Rychtera se ve své příležitosti nerozpakoval a bodlem poslal míč přesně k tyči- 0:1. Hostující hráči byli i nadále při chuti. Odražený míč po rohovém kopu poslal Kubín jen těsně vedle. Také Hlinovského rána, po samostatné akci, šla mimo tři tyče. Nad brankovou konstrukci zamířil i Šíma. Změnu skóre nepřinesla ani Řehákova křížná rána, ani nepřesný Havelkův pokus. Po dalším Hlinovského centru, střílel Michal hlavičkou vedle. Našeho gólmana vystrašil ranou nad břevno Matuna. Na konci prvního poločasu dvakrát střelou zahrozil Michal, nejprve z dvaceti metrů poslal míč nad bránu a z trestného kopu těsně za hranicí velkého vápna, poslal míč jen kousek vedle tyčky.

Náznakem naší šance začal druhý poločas. Volkmanův pokus z první byl opravdu hodně nepovedený. Slabě střílel z těžké pozice i Strejček. Po deseti minutách vyrovnané hry ve druhé půli, si po hozeném autu, vzal na polovině hřiště míč Havelka a po samostatné akci zakončil střelou do naší sítě- 0:2. trestný kop z Konopkovi kopačky šel nad branku. Po Volkmanově vysunutí pálil z první dobře Kovač, bohužel jen vedle. Další Michalův trestný kop zlikvidoval hostující brankář. Matunův trestňák z poloviny hřiště, který zamířil směrem přímo k naší bráně, byl spíše ranou ze zoufalství. Z protiútoku se k zakončení dostal nejprve Kovač a po něm i Michal, obě jejich střely byly zblokované. Změnu skóre nepřinesla Slukova zbrklá střela. Jak celý zápas začal, tak i skončil. V samotném závěru vystřelil Havelka, první pokus Matyásko vyrazil, ale na dorážku byl krátký- 0:3.

V posledním utkání sezóny se soupeřem, který byl v tabulce pod naším celkem, jsme prohráli rozdílem třídy. V posledních sezónách se nemůžeme spolehnout ani na naší silnou stránku, kterou byla hra na domácím hřišti.