Vala- Bůžek (85. Láhner), Bohata, Rovenský, Vaněk, Havelka, Musil, Malý, Kasal (68. Sodomlak), Novák, Korec.

Sestava

Struhy

M. Henzl- Bobek, Konopka, Bucek (46. Fejér), Cerha- Váňa, Michal, Kopecký, Koš (46. P. Henzl)- Šíma (85. Dyk), Hlinovský (75. Balatka).

První mistrovský zápas odehrál náš tým na hřišti v Kropáčově Vrutici, kde čekalo mužstvo, které sestoupilo z okresního přeboru.

Naše, trochu do pomala složená, obrana zazmatkovala hned při úvodní akci domácích, po chybě v rozehrávce se k míči dostal Korec a střelou k tyči vstřelil úvodní branku soutěžního ročníku- 1:0. Za několik málo okamžiků poslal Kopecký výborný míč za obranu na Šímu, ten však tváří v tvář nevyzrál na gólmana. V osmé minutě udeřili domácí podruhé, po rohovém kopu a zblokované hlavičce se k dorážce dostal opět Korec a poslal míč podruhé do naší sítě- 2:0. Dobrou ránu na domácí branku vyslal Kopecký, odražený míč nedokázal Koš zpracovat. Na druhé zahrozil po dobrém prostrčení do uličky Novák střelou nad branku. Hodně nad břevno naší svatyně poslal míč Korec. Vyrovnání se náš, dopředu dobře hrající, tým dočkal ve třicáté čtvrté minutě. Míč putoval rychle po lince Šíma-Kopecký až k Michalovi a ten nadvakrát překonal domácího gólmana- 2:1. Svižná hra dále pokračovala. Na konci rychlého protiútoku na domácí straně byla Korcova technická střela vedle branky. V závěru prvního poločasu měl vyrovnání na kopačce Kopecký, po výtečné přihrávce od Hlinovského šel sám na brankáře, míč však poslal také mimo tři tyče.

Do druhé půle nastoupil se změnami na dvou postech, indisponované Bucka s Košem nahradili Fejér a Pavel Henzl. V úvodu vyslal bombu z úhlu Hlinovský, mířil nad bránu. V 53. minutě rozhodčí trochu útlocitně odpískal souboj v naší šestnáctce jako penaltový. Míč si na značku pokutového kopu postavil Korec, jeho střelu k tyči však Martin Henzl vyrazil na rohový kop.  V 57. ovlivnil průběh zápasu další Michalův zkrat, i když měl z prvního poločasu žlutou kartu za zbytečný faul na gólmana, šel na soupeřově polovině zbytečně ostře do souboje a vysavoval druhou žlutou a tím pádem červenou kartu. O šest minut později domácí po dalším rohovém kopu rozhodli. Vcelku nevinný míč poslal do sítě Korec a zkompletoval tak svůj hattrick- 3:1. Rohovým kopem na naší straně skončila Váňova šance. Jen roh zahrával náš tým i po Hlinovského dorážce v další akci. V 76. minutě vyrazil z vlastní poloviny Pavel Henzl k brance domácích, překonal všechny bránící hráče, jeho střela šla s brankářovou tečí do tyče, dorážka zamířila před opuštěnou bránu k Balatkovi a ten jí poslal do sítě. Bohužel v tu dobu stál v ofsajdu. Do konce zápasu změnu skóre nepřinesla ani dobrá Fejérova táhla rána a míč do sítě nedostal ani Balatka, kterého v šanci vychytal domácí Vala.

První mistrák tak skončil zejména díky střelecké potenci domácího Korce, který byl rozdílovým hráčem, výhrou domácího Slavoje. Ale zejména hra našeho týmu směrem dopředu se jevil velmi nadějně. Šanci na reparát budeme mít hned v sobotu na domácí půdě proti rezervě Luštěnic.