M. Henzl- Váňa, Kopecký, Bucek, Bobek- Knotek (46. Fejér), Michal, Hlinovský, P. Henzl- Šíma (51. Balatka), Konopka.

Sestava

Nemyslovice

P. Scheufler st.- Štípek, Kunst, Šámal (42. Tůma), Vonášek (75. Werner), T. Scheufler, Mikulec, Baďura, Kubeček, Zeyval, P. Scheufler ml.

Naším třetím domácím soupeřem v sezóně byl celek z Nemyslovic a nic jiného než zisk tří bodů jsme si nepřipouštěli.

Hned v úvodu se zastřeloval Jarda Michal, jeho první pokus zamířil nad břevno. Po střele Pavla Henzla odvracel hlavou z brankové čáry bránící hráč. Při pokusu o střelu z první minul míč Konopka. Stejný hráč byl i u další naší šance, míč přistrčil Michalovi a ten pálil opět nad branku. Po vynikajícím Hlinovského prostrčení do uličky, Šíma špičkou kopačky nedokázal prostřelit brankáře. Dominik měl prsty i v další naší šanci, sám se vřítil do vápna, na poslední chvíli si míč ukopl. Teprve po té se do vážnějšího zakončení dostal nejlepší hostující hráč, Tomáš Scheufler střílel hlavou přesně pod břevno, Martin vytáhl výborný zákrok a vytáhl míč na rohový kop. Ve třicáté třetí minutě se Radek Kopecký už nemohl dívat na trápení v koncovce, vystřelil z velké dálky a překvapil hostujícího gólmana- 1:0. Tlak domácího celku se stupňoval. Za další dvě minuty si Váňa vyměnil míč s Michalem a propálil brankáře podruhé- 2:0. Ojedinělou, ale dobrou ránu, Pavla Scheuflera, kryl náš brankář. Třetího gólu jsme se do konce první půle přece jen dočkali. Míč se dostal k Jardovi Michalovi a ten ho levačkou poslal přesně k tyči- 3:0.

Druhá půle začala tutovkou Tomáše Scheuflera, hlavičkou mířil vedle. Po souhře dvojice Konopka-Hlinovský zahrozilo na druhé straně, druhému jmenovanému se v koncovce zamotal míč mezi nohy. Hodně velká divočina se na hřišti strhla v šedesáté minutě. Nevinný a asi i čistý střet radka Kopeckého s hostujícím gólmanem odpískal rozhodčí jako penaltový. To se samozřejmě nelíbilo žádnému hráči ve žluto modrém. Diskuze vyvrcholila nadávkou a strčením do rozhodčího od kapitána hostujícího celku Pavla Scheflera. Sudí skončil po kontaktu na zemi, a když se zvedl a vzpamatoval se, útočníka samozřejmě vyloučil. Atak nakonec psychicky i fyzicky ustál a nechal ve hře pokračovat. K provedení pokutového kopu se postavil Jarda Michal a nezaváhal- 4:0. Šanci oslabeného celku z Nemyslovic přinesl trestný kop druhého z bratrů Scheuflerů, míč mířící přesně k tyčce vytěsnil Martin mimo branku. Po výborné Váňově ráně z dálky zazvonilo břevno, míč se odrazil před brankovou čáru. V 65. minutě uzavřel skóre po Hlinovského přihrávce Konopka- 5:0. Do oslabené a otevřené obrany mířil jeden útok našeho týmu za druhým. Brejk Konopky skončil zákrokem brankáře a nepřesnou Balatkovou dorážkou. Pak se ve dvou jasných příležitostech objevil Michal, nejprve trefil gólmana a poté po jeho technické střele nadvakrát zasáhl gólman. Změnu skóre nepřinesl Konopkův útok, ani technická Henzlova střela a Hlinovský v jasné příležitosti zamířil vedle.

Náš celek tak ve třetím domácím utkání dokázal uhájit neporazitelnost a ve zbytečně vyhroceném souboji jasně přehrál tým z Nemyslovic i přes málo vídaný útok na rozhodčího.