Houska (72. Petráš)- Nešněra, Uher, Hlavička (80. Kocourek), Pokorný, Kropáček, V. Prager, Habada, Pšenák, K. Prager, Novotný (90. Mňuk).

M. Henzl

Váňa, Kopecký (70. Dyk), Bucek, Bobek

Balatka, Hlinovský, Cerha, Michal

Šíma, Konopka (60. Volkman).

Posledním venkovním zápasem roku 2018 byl souboj na hřišti v Předměřicích s místním SK Jizera. Utkání se hrálo za stálého sychravého počasí, které kvalitě moc nepřidalo.

Po úvodním rozkoukávání, donutili domácí našeho gólmana k prvnímu zákroku přesnou střelou k tyči ve dvanácté minutě. Obě mužstva se snažila kombinovat a tak hra probíhala především ve středu hřiště. Vedení se však přece jen dočkal náš celek. Míč prostrčený do uličky Konoipka dokázal doběhnout, jeho prudký střílený centr z úhlu nedokázal domácí brankář udržet a Jarda Michal ho poslal do sítě- 0:1. K naší smůle jsme vedení udrželi jen do následujícího protiútoku. Domácí Václav Prager dostal dost času a prostoru a střelou, které pomohla do sítě tyčka vyrovnal- 1:1. Po skvělém Michalové centru hlavičkoval šíma dobrým směrem, ale slabě. S Nešněrovou ránou si poradil Henzl v naší bráně. Při další akci domácího celku náš gólman zaváhal se zákrokem a míč skončil v síti, naštěstí skórující hráč stál v ofsajdu. Poslední příležitosti první půle byla nepřesná Uhrova střela.

Jako první v druhé půli zahrozili naši hráči. Centr Hlinovského našel Kopeckého, hlavička z těžké pozice změnu skóre nepřinesla. V další šanci zakončoval Balatka možná příliš zbrkle a nepřesně. Další ze střel domácího Uhra mířila hodně nad břevno. Obrovskou Bobkovu minelu v rozehrávce napravil skvělým zákrokem Henzl. Vedení na naší stranu se nepřeklopilo ani po Volkmanově střele. Vynikající Šímovu bombu, která mířila přesně pod břevno, vytáhl gólman na rohový kop. Poslední výraznější příležitostí zápasu byla Pokorného technická střela, která minula naší bránu jen o kousek.

Utkání na hřišti tabulkově výše postaveného celku, tak skončilo pro nás výbornou remízou a ziskem cenného bodu. Poslední zápas sezóny a poté i zasloužené rozloučení se sezónou, nás čeká v sobotu na domácím hřišti. Soupeřem nám bude SK Bezno-Sovínky.