M. Henzl- Váňa, Kopecký, Fejér (46. Strejček), Bobek- P. Henzl, Hlinovský (78. Dyk), Michal- Mecera (46. Volkman), Konopka.

Sestava

Ledce

Zachař- Dobruský, Kaňka (38. Erychleb), Truhelka, Donát, Kamler, Valeš, Juhasz, Svozil, Kraus, Žovinec (86. Špička).

K prvnímu jarnímu zápasu a také prvnímu mistráku roku 2019 přijeli na naše hřiště hráči SK Ledce. Naši hráči určitě chtěli potvrdit domácí podzimní neporazitelnost.

Jako první se k vážnějšímu zakončení dostali hosté a donutili našeho gólmana k úvodnímu zákroku zápasu. Ve 14. minutě zahrával Hlinovský trestný kop, míč našel Kopeckého hlavu, ten v těžké pozici zakončoval mimo tři tyče. V další nadějné příležitosti P. Henzl neprostrčil míč lépe postavenému spoluhráči. Po Konopkově přihrávce střílel Hlinovský hodně slabě. Samostatná Mecerova akce skončila pouze rohovým kopem. Poslední akcí první, nepříliš pohledné půle, byla kombinace, na jejímž konci se míč svezl po Hlinovského kopačce a střela šla mimo.

Do druhé poloviny nastoupili v našem dresu dva noví hráči a především Volkman v útoku dělal hostujícím obráncům velké starosti. Po Pavlově první akci střílel levou Konopka a donutil brankáře k zákroku. Se Žovincovou dalekonosnou přesnou ránou si výtečně poradil Henzl. Po skvělé Konopkově přihrávce zakončoval Volkman, hostující gólman Zachař vytáhl super zákrok a vytěsnil míč na roh. Po jeho rozehrání se míč dostal k Cerhovi a ten ho levou nohou poslal přesně k tyči branky hostí- 1:0. Po další Volkmanově skvostné přihrávce mířil Hlinovský těsně mimo. Rozhodující gól zápasu padl po kombinaci dvojice Volkman-Váňa, druhý jmenovaný vrátil míč před branku a Volkman vstřelil druhý gól- 2:0. Trestný kop Donáta šel hodně nad naší bránu. Třetí branku mohl po rychlém protiútoku vstřelit Dyk, míč však zbytečně vracel spoluhráči. Hosté se přece jen dočkali alespoň korigování výsledku. Po trestném kopu zasáhl výtečně M. Henzl proti míči, který již mířil do sítě a vyrazil ho, bohužel jen k Dobruskému, který úplně sám nebráněn snížil na konečných 2:1.

Další výhra znamená prodloužení domácí vítězné série a postup v tabulce na těžko uvěřitelné třetí místo!!!