M. Henzl- Váňa, Kopecký, Knotek (65. Fejér), Bobek- P. Henzl (89. Dyk), Cerha, Michal, Koš (56. Hlinovský)- Konopka (70. Mecera), Volkman.

Sestava

Horky B

Šebesta- Šťastný, Váňa, Kredba, Kotek, Cimrman, Bouda (46. Solčianský), Koutek (67. Chaloupka), Tkachenko, Sekera (84. Sekera), Smetana.

V dalším domácím utkání zavítal na náš pažit "Bé" tým z Horek. I když se jedná o silný tým a dalo se očekávat, že hosty posílí hráči z divizního áčka, byl cílem našich borců jen tříbodový zisk a prodloužení domácí neporazitelnosti.

Když obě mužstva ukončila počáteční oťukávání, využil špatné rozehrávky gólmana Šebesty Volkman a vstřelil vedoucí branku zápasu- 1:0. Hra po vstřeleném gólu přidala na obrátkách. Téměř ztracený míč doběhl Konopka, levou vystřelil velmi dobře, Šebesta odvrátil na roh. Po našem počátečním tlaku se osmělili i hráči z Horek a byli to oni, kdo převzali otěže zápasu. Do šancí se však dostávali i naši borci. Po Košově vysunutí to měl Cerha v zakončení velice težké. V dobré pozici zastavil Konopku zvednutý praporek pomezního rozhodčího. Po Cerhově přiťuknutí mířil Volkman hódně vysoko. Vyrovnání přišlo ve dvacáté minutě, svojí slabší chvilku si vybral Martin v naší brance a míč, který vystřelil Kotek, skončil až v síti- 1:1. Na míč po Konopkově trestném kopu nedosáhnul Kopecký. Na druhé straně po dalším z trestňáků mířil hostující Váňa mimo. Z těžkého úhlu to zkoušel Volkman, zasáhl brankář. Do konce prvního poločasu stojí za zmínku už jen několik našich rohových kopů a na straně soupeře zakončení Šťastného hodně vedle.

V úvodu druhé půle poslal míč ze svojí kopačky Konopka nad branku a v následující akci vysunul stejný hráč Michala a ten levačkou střílel velmi dobře. Do branky mířil Smetanův rohový kop, skvělý zákrok musel vytasit náš brankář. Martin se vyznamenal i po Šťastného hlavičce. Na druhé straně zahrozil po rychlém protiútoku Hlinovský, nedokázal míč procpat pod padajícím gólmanem. Změnu skóre nepřinesla ani další rána hostujícího hráče, tentokrát z brankové čáry vykopával Bobek. V tutové pozici na hranici malého vápna zklamal Pavel Henzl, to když poslal míč nad brankovou konstrukci. Na našeho strážce branky si nepřišel ani hostující kanonýr Váňa. Stejný hráč poslal i další ránu a po teči musel Henzl opět zasahovat. Nad branku šel míč i po další Cerhově ráně. Jen rohovým kopem po Šebestově zásahu skončila výborná akce dvojice Volkman-Hlinovský. Změna remízového stavu nepřišla ani po Váňově rychlém kontru a jeho střele do tyče, ani po dorážce Tkachenka, kterou Henzl vyrazil na rohový kop.

Proti silnému soupeři dokázal náš tým úhájit domácí neporazitelnost a ztracené dva body bude moci získat zpět už v příštím kole na hřišti v Nemyslovicích.