Konopka, Hlinovský.

Sestava

Žerčice

Peška- Kollárik, Sháněl, Šturma (67. Čáslava), Horák, Mošpán, Moc (85. Kredba), Benda, Bucek, Kinzl, Mulač.

V dalším domácím zápase proti TJ Žerčice, mělo z naší strany dojít jen a pouze k prodloužení serie neporazitelnosti a zisk všech tří bodů.

Že to nebude lehký úkol, naznačila úvodní Horákova utažená rána. Od samotného začátku měli starší a zkušenější hosté herní převahu a náš mladý tým nedokázal držet krok. Po rychlém průniku Hlinovského do vápna dokázal náš tým ještě kontrovat, ale Strejčkovi míč uskočil. Naši hráči si lehkovážností a nepřesností nadále koledovali. V 15. minutě se už všichni dočkali. Po centru měl ulehčenou úlohu Benda, který příliš prostoru a času na zakončení- 0:1. Z protiútoku mohl vyrovnat Konopka, sám proti gólmanovi přes něj nedokázal míč přehodit. Změnu skóre nepřinesl ani trestný kop Sháněla, který skončil na břevně Vávrovi branky a od něj se odrazil před brankovou čáru. Vyrovnání se náš celek dočkal ve dvacáté šesté minutě. Trestný kop zahrával Konopka a tečovaný míč, který prošel zdí skončil až za zády překvapeného Pešky- 1:1. Místo aby vyrovnání přispělo k uklidnění hry a převzetí iniciativy, Moc za pouhé dvě minuty po rychlém protiútoku střelou podél vybíhajícího Vávra poslal míč opět do sítě- 1:2. Naši hráči byli stále jako opaření, nebyli schopni dostat se do zápasu. Další Mocův pokus minul branku jen o kousek. Marnost a zmar prvního poločasu vyvrcholila ve 32. minutě, Koš v souboji ve vápně podrazil protihráče a rozhodčí Žižka odpískal desítku. Tu Sháněl střelou doprostřed branky s přehledem proměnil- 1:3. Aby toho nebylo málo hosté vstřelili po rychlém brejku i čtvrtý gól, ten naštěstí pro ofsajd neplatil. Z naší strany se za nadějnou dala označit snad jen Konopkovu dobrou dalekonosnou ránu, změnu skóre však nepřinesla.

Hned na začátku druhého poločasu se do zakončení dostával Henzl, jeho souboj s bránícím hráčem ve vápně vypadal hodně penaltově, píšťalka však zůstala němá. Hóóódně nepřesně zamířil svojí ránu Váňa. Velmi dobrou Mocovu technickou střelu, vyrazil výtečně Vávra na rohový kop. Střelecky hodně aktivní Konopka svůj další pokus do sítě neprocpal. Drobné zaváhaní gólmana hostů, který neudržel Michalův centr, nikdo z domácích nepotrestal. Konopka to v dalším pokusu zkusil levou nohou, hosté z toho házeli aut. Neujal se ani jeho další pokus z větší vzdálenosti. Snížení stavu měl na noze střídající Fejér, v jasné příležitosti poslal míč na pole. Do konce utkání se domácí změny skóre dočkali. Další trestný kop Konopky skončil opět po teči v síti- 2:3. I přes velkou snahu o vyrovnání a značně zlepšený výkon domácího týmu ve druhém poločase, jsme se remízy nedočkali.

Šanci na reparát bude již další sobotu, kdy opět v domácím prostředí přivítáme rezervu Pěčic.