Konopka (60. Šíma), Volkman (83. Dyk)

Sestava

Pěčice B

D. Dufek- Kohout, Dlask (76. Liba), Vejvoda, Bartoň, Zítka, Dufek, Mulač, Andronov (69. Ramharter), Heřmanský (89. Rychetský), Novák.

Po domácí prohře v minulém kole zavítalo na naše hřiště béčko z Pěčic a i když se dala u soupeře očekávat vydatná pomoc z hráčů "á" mužstva muselo být cílem našich borců jen a jen vítězství.

Naši hráči začali aktivně a zejména Cerha se snažil střelecky ohrožovat branku soupeře. Jeho první pokus v úvodu zápasu šel nad břevno. Po našem rohovém kopu zamířil hlavičkou Kopecký do tyčky, od které se míč odrazil ven. Na druhé straně střílel Dlask po rychlém protiútoku nad branku. Bodlem zamířil mimo tři tyče i Michal. Hodně blízko byli ke vstřelení branky hosté po rohovém kopu, kdy Mulač odražený míč poslal bombou do spojnice tyčky a břevna. Po rychle rozehraném rohovém kopu ohrozil Konopka ránou ptáky na stromech za brankou. Hodně nadějně pro náš tým vypadala situace po Volkmanem rozehraném trestňáku, kdy Michal poslal míč z lajny podél branky, bohužel bez gólového efektu. Do zakončení se pokoušel dostat Hlinovský, na poslední chvíli zasáhl obránce a míč vypíchnul. Vedení se však dočkal soupeře. Dufek přetlačil v souboji našeho obránce a poslal míč do sítě- 0:1. Vedení trvalo jen pár minut. Při pokusu o zakončení Novák fauloval Michala a rozhodčí souboj viděl jako nedovolený a odpískal penaltu. Tu sám faulovaný hráč bezpečně proměnil a vyrovnal- 1:1. Na konci prvního poločasu vytěsnil dobrý pokus Heřmanského na rohový kop Kopecký.

Do druhého poločasu opět vstoupili aktivně hráči našeho týmu. Byl to však opět soupeř, kdo zahrozil jako první. Vedle branky střílel Dufek. V jasné pozici se na druhé straně ocitl Konopka, střela se mu však vůbec nepovedla a ani Hlinovskému se míč zamotal a obránce dokázal odkopnout na roh. Při střele se však Milan zranil a byl nucen vystřídat. Změnu skóre přinesl rohový kop našeho protivníka, hlavou se prosadil Dlask- 1:2. Vstřelená branka našim celkem trochu otřásla a chvíli trvalo, než se domácí borci dostali do tempa. Proti Heřmanského dobré ráně vytáhl vynikající zákrok Henzl a míč vytáhl na rohový kop. Vyrovnání měl na kopačce náš nejzkušenější hráč. Po rychlé kombinaci po trase Šíma-Hlinovský se ve více než 100% příležitosti ocitl Volkman, trefil jen gólmana. Po samostatné akci se do vápna vřítil Cerha, míč poslal nad branku. Jako poslední mohl skóre změnit hostující Bartoň, náš brankář byl však proti a míč opět vytáhl na roh. Do konce zápasu se i přes domácí snahu skóre nezměnilo a náš tým si tak připsal druhou prohru na vlastním hřišti v řadě.

Naším příštím soupeřem bude v neděli v Chotětově domácí béčko, které se veze na vítězné vlně. Proto nás čeká po dvou domácích zklamáních velmi těžký soupeř.