Bucek, Volkman.

Sestava

Předměřice

Houska- Theuer, Uher, Zalabák (73. Kocourek), Práger, Prager, Šimůnek, Buryán, Pšenák, Mňuk (75. Petráš), Hovorka (62. Hlavička).

V předposledním domácím utkání sezóny jsme na domácí půdě přivítali silný celek z Předměřic. A hosté od samotného začátku potvrzovali roli favorita. I v tomto utkání se náš tým musel obejít bez několika zraněných hráčů a i na hrací ploše se pohybovalo dost hráčů, kteří již vyhlížejí konec sezóny, aby se mohli dát zdravotně do pořádku.

Do první nadějné šance se ale dostali naši hráči. Aktivní Volkman prostrčil Henzlovi, ten zakončil málo důrazně a byl z toho jen rohový kop. Po jeho rozehrání se k zakončení dostal Cerha, ten však Housku nepřekonal. Při Hovorkově zakončení na druhé straně hřiště se v prvním zákroku představil Beňo. Bezbrankový stav vydržel jen patnáct minut. Na centr si vyskočil Práger a sám nikým neatakován skóroval v zápase poprvé- 0:1. Další střela stejného hráče šla naštěstí hodně mimo. Po chybě naší obrany nechal našeho gólmana vyniknout Zalabák. Trochu vzruchu před hostujícím brankářem přinesla až Kopeckého hlavička, mířila však doprostřed branky a gólman jí bez problémů chytil. Další změna skóre přišla ve 39. minutě. Náš brankář byl v souboji na hranici velkého vápna o chloupek později, fauloval a rozhodčí po dost dlouhé době ukázal na penaltový puntík. Desítku bezpečně proměnil Práger- 0:2. Do konce první půle dokázali zahrozit i naši hráči. Trestný kop poslal Michal s tečí do gólmanových rukavic a Kopeckého hlavička po rohovém kopu šla vedle brány. V poslední minutě vytasil výtečný zákrok Beňo, který vytáhl na rohový kop přesnou Šimůnkovu ránu.

Na úvod druhé části hry střílel Volkman levou nohou po kombinaci se Strejčkem, Brankář byl však u tyče včas. V 59. minutě přišla první Mňukova paráda z trestného kopu. Míč poslal milimetrově přesně podél zdi k pravé tyčce a i když se Fanda natahoval, na míč nedosáhl. Po našem rohovém kopu střílel hlavou Bucek nad břevno. V nadějné příležitosti Volkman nepropasíroval míč k Michalovi. V 71. minutě si Mńuk postavil opět míč k zahrání trestňáku a z podobného místa poslal míč přesně pod břevno naší brány- 0:4. V těchto okamžicích utkání už na hřišti nebyl zraněný Kopecký, ani z ranního dorosteneckého zápasu vyčerpaný Henzl. Na naší straně se o zvrat pokusil dalekonosnou střelou Cerha. Hosté si střelecký apetit uchovali až do samotného závěru. Nejprve v 81. minutě Práger, střelou z otočky na konci výborné kombinace, zkompletoval hattrick- 0:5. A stejný hráč o čtyři minuty později využil vysunutí do uličky a podél našeho brankáře poslal  íč do sítě po šesté- 0:6.

Tímto výsledkem také utkání, které se našemu celku moc nepovedlo skončil. Museli bychom v paměti hodně zapátrat, aby jsme našli podobný domácí debakl. Do konce sezóny náš celek čekají ještě tři těžká utkání, která by jsme měli dohrát se ctí a potom už bude čas a pořádnou regeneraci a doléčení všech zdravotních šrámů.