Stýskal- Gruncl (46. Pařízek), Šišpela, Novotný, M. Hötzel, Podzimek, Möbius, Kunst, Hodovník, Růžička, J. Hötzel (21. Pařízek).

Struhy

M. Henzl- Fejér, Kopecký, Knotek (71. Šíma), Bobek

Strejček, Cerha, Michal, Koš

Bucek, Konopka (57. Hlinovský).

K zápasu dvacátého kola soutěže vyjel náš celek do Bezna k souboji s místním SK. Bohužel se zápas vyvíjel pro nás až tragicky a vůbec se nechce věřit, že náš celek měl na podzim a ještě v úvodu jara jednu z nejlepších obran.

Zápas začal hodně zostra. Hned po výkopu se do jasné příležitosti dostal Konopka, střílel na dlouhou nohu slabě. Hned z protiútoku se po centru ze strany a zásahu našeho gólmana dostal k míči Šišpela a vstřelil svůj první gól- 1:0. Stav vydržel pouhých šest minut a po tragické rozehrávce dostal hodně prostoru k zakončení domácí Novotný a zvýšil- 2:0. K prvnímu našemu zakončení se dostal Fejér, jeho prostřela-polocentr šel hodně vysoko nad branku. V další příležitosti na domácí straně byl opět Šišpela, proti našemu dobře vyběhnuvšímu gólmanovi, se neprosadil a míč poslal nad branku. Stejný hrač se však dočkal ve 23. minutě. Sám si pohrál s několika našimi hráči a přesně zakončil- 3:0. Hodně špatný způsob zakončení si na naší straně zvolila dvojice Bucek s Konopkou, míč si tak dlouho vyměňovali, až o něj přišli. Michalův dalekonosný střelecký pokus mířil hodně nad. Po další naší hodně nepovedené rozehrávce první střelu Gruncla vyrazil náš brankář a na dorážku která šla k tyči už nedosáhl- 4:0. V předposlední minutě první půle po našem rohovém kopu zaváhal s odkopem na polovině hřiště Fejér, k míči se dostal opět Šišpela a svůj úprk na branku zakončil svým třetím gólem- 5:0.

Do druhého poločasu šel náš celek už jen s cílem nějak zápas dohrát a nedostat nějakou další gólovou nadílku. Jako první střílel Cerha nad. Po Michalově útoku pálil s tečí Knotek, brankář chytil. Po necelých deseti minutách dostal mraky místa k zakončení opět Šišpela a nemýlil se- 6:0. Za tři minuty domácí kanonýr a nakrátko zahraném rohu zamířil hlavou přesně do sítě- 7:0. Po výborné akci Hlinovského vystřelil z otočky Knotek, bohužel míč do branky neprošel. Po Košově přihrávce pálil Hlinovský k tyčce domácí brány, byl z toho roh. Po jeho rozehrání zakončil slabě Knotek, teč znamenala další rohový kop. Hodně nad naší kasu zamířil domácí Mechierek. Utaženou bombu z trestného kopu pálil Fejér, brankář Stýskal, musel vytasit výtečný zákrok. Výborně zakončil i Šíma, branka z toho nebyla. Našeho gólmana nechal vyniknout Hodovník. Čestný úspěch našeho týmu přišel v 81. minutě, samostatnou akci zakončil krásně Hlinovský- 7:1. Na konci utkání poslal míč do břevna Michal a odražený míč poslal Cerha opět do břevna. Posledním pokusem o další korigování stavu byla Šímova slabá rána k tyči.

Utkání tak skončilo vysokou výhrou domácího celku a po tragickém prvním poločase a úvodu druhého vlastně z našeho pohledu ještě přijatelným výsledkem.