Sokol Struhy
SLAVOJ KR. VRUTICE

12. kolo, So 08.06 17:00

SOKOL STRUHY3
SLAVOJ KR. VRUTICE5

SOKOL STRUHY

22. kolo, So 01.06 17:00

SK BEZNO-SOVÍNKY7
SOKOL STRUHY1

SK JIZERA PŘEDMĚŘICE

21. kolo, So 25.05 17:00

SOKOL STRUHY0
SK JIZERA PŘEDMĚŘICE..6

SOKOL STRUHY

20. kolo, Ne 19.05 15:00

SOKOL CHOTĚTOV B2
SOKOL STRUHY2

SOKOL PĚČICE B

19. kolo, So 11.05 17:00

SOKOL STRUHY1
SOKOL PĚČICE B2

TJ ŽERČICE

18. kolo, So 04.05 17:00

SOKOL STRUHY2
TJ ŽERČICE3

SOKOL STRUHY

17. kolo, So 27.04 17:00

FC NEMYSLOVICE1
SOKOL STRUHY1

FC HORKY B

16. kolo, So 20.04 17:00

SOKOL STRUHY1
FC HORKY B1

SOKOL STRUHY

15. kolo, So 13.04 16:30

SOKOL JABKENICE1
SOKOL STRUHY1

SK LEDCE

14. kolo, So 06.04 16:30

SOKOL STRUHY2
SK LEDCE1

SOKOL STRUHY

13. kolo, Dnes 17:00

SOKOL LUŠTĚNICE B
SOKOL STRUHY

Struhy vs. Kropáčova Vrutice

Struhy vs. Kropáčova Vrutice

Branky

10. Fejér, 32. a 35. Hlinovský - 51., 58. a 71. Korec, 44. Obrázek, 57. Musil z penalty

Rozhodčí

Petr Pažout.

Delegát FA

 

Žluté karty

P. Henzl - Bohata, Havelka.

Červená karta

 

Diváků

50.

Muž zápasu

Patrik Bucek.

Sestava

Struhy

Bucek- Fejér, Kopecký, Knotek (74. M. Henzl), Koš (53. Bobek)

Váňa (46. Strejček), Michal, Cerha, P. Henzl (80. Dyk)

Volkman, Hlinovský (62. Šíma).

Sestava

Kr.Vrutice

Vala- Havelka, Musil, Rovenský, Bohata, Jarolím (82. Láhner), Malý, Musil, Havelka, Korec, Obrázek.

 

V posledním domácím utkání jsme na domácí půdě přivítali vedoucí mužstvo soutěže, SLAVOJ Kropáčova Vrutice.

V téměř kompletním složení, chyběli jen Konopka a Kovač, a do branky za zraněného Martina Henzla musel Patrik Bucek, chtěl náš tým hostům minimálně znepříjemnit případné oslavy postupu do okresního přeboru.

 

Začali jsme velmi aktivně. Hned v úvodu nikdo nevyužil Hlinovského stříleného centru po Volkmanově vysunutí, míč jen proletěl malým vápnem. V osmé minutě zasvištěla Kopeckého střela těsně vedle. O několik chvilek později se v první naší mega šanci první půle po Váňově super prostrčení ocitl Volkman, gólmana tváří v tvář nedokázal přelobovat. Vedení jsme se dočkali v desáté minutě. Prudce střílený Fejerův trestný kop hostující obránce hlavičkoval do vlastní sítě- 1:0. Po celou dobu dokázali naši hráči využívat děr v obraně Slavoje. V další milion procentní příležitosti zaváhal Hlinovský, sám před brankou poslal míč nad. Stejný hráč v podobné příležitosti obešel sice brankáře, z velkého úhlu však branku netrefil. V dalších dvou akcích si naši útočníci role vyměnili. Nejprve v jasné příležitosti Volkmanova tečovaná střela skončila jen rohovým kopem. Stejný hráč chvíli poté v dalším mini souboji s gólmanem opět neuspěl, míč do něj jen nastřelil. Kdyby byl po dvaceti minutách hry stav pět nula, nikdo by se nemohl divit. Teprve poté se osmělili i hostující hráči. Nejprve se Korec obtočil kolem bránícího hráče a poslal míč do břevna. Svůj první exkluzivní zákrok musel Bucek vytasit při Musilově trestném kopu, který mířil přesně k tyčce. Z těsné blízkosti poslal Obrázek míč nad břevno naší brány. Ve 32. minutě Fejér poslal super míč do uličky, Michal ho zkušeně přenechal až k volnému Hlinovskému a ten poslal míč mezi nohama gólmana do sítě- 2:0. Volkmanovu střelu z velkého vápna zkrotil ve svých rukavicích Vala, nejlepší hráč hostů. Ve 35. minutě jsme se radovali potřetí, spolupráce dvojice Váňa-Hlinovský skončila dalším gólem- 3:0. V dalším díle představení zahazování mega šancí byl opět Volkman, míč šel mimo tři tyče. Po Kopeckého přihrávce neprostřelil Váňa, tečovaný míč šel jen na roh. Když už to vypadalo na poločasové vedení o tři branky, poslal Korec míč na hlavičku Obrázkovi a ten měl před brankou dost místa a času aby mohl přesně zamířit k tyči- 3:1.

 

Bohužel pro nás do druhé půle vyběhli na obou stranách úplně jiné týmy. Naši hráči začali hrát opět zbytečně vysoké centrované míče středem hřiště a to na hosty platilo celou první půlku jsme v té druhé vůbec neviděli. Hosté zacítili příležitost a především díky dvojici útočníků Korec-Obrázek permanentně hrozili. Nejprve Korec levou poslal míč vedle naší kasy. V 51. minutě po zaváhání našich hráčů se však již hostující kanonýr dočkal, míč poslal o tyčku za Buckova záda- 3:2. Obrázkovu ránu k tyči vytlačil Bucek na rohový kop. Stejný hráč se za chvilku vřítil do vápna, po kontaktu s Kopeckým upadl a tragický rozhodčí Pažout odpískal penaltu. Tu Musil zkušeně proměnil a vyrovnal- 3:3. Neuběhla ještě ani minuta, po další tragické rozehrávce se míč dostal opět ke Korcovi, ten se nijak nerozmýšlel a míčem bombou vymetl Buckovi pavučinku- 3:4. Hodně blízko vyrovnání z naší strany byl po samostatné akci Volkman, udělal kličku i gólmanovi, ten ho chytil na poslední chvíli za nohu a poslal ho k zemi. Rozhodčí Pažout druhou penaltu však s klidem neodpískal. Poslední branku zápasu vstřelil opět Korec, trestňák poslal přesně k tyči a Bucek na něj těsně nedosáhnul. Míč do sítě nepropasíroval střídající Šíma. Brankáře příliš nevylekala ani Cerhova střela levačkou. Poslední příležitostí byla Volkmanova rána nad branku.

 

Zápas tak skončil výhrou Slavoje Kropáčova Vrutice 5:3, po velice sympatickém výkonu našeho celku, zejména v první půlce převyšoval, minimálně se vyrovnával naším podzimním dobrým výkonům. Nebýt hodně špatného rozhodčího Pažouta, mohl být výsledek pro nás přijemnější. Zejména ze dvou důvodů. V 11. minutě měl vyloučit hostujícího Bohatu, který zfauloval unikajícího Váňu, který by šel sám na brankáře a o penaltovém faulu na Volkmana nepochybovali ani hostující hráči. Se sezónou se náš celek rozloučí příští neděli na hřišti v Luštěnicích s místním béčkem.

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Tabulka

1. SLAVOJ KR. VRUTICE 21 74:38 52
2. SK JIZERA PŘEDMĚŘICE 21 84:36 46
3. SK BEZNO-SOVÍNKY 21 50:37 35
4. FC HORKY B 21 67:64 33
5. SOKOL CHOTĚTOV B 21 51:49 31
6. SOKOL LUŠTĚNICE B 21 38:36 29
7. SOKOL STRUHY 21 39:47 26
8. SOKOL PĚČICE B 21 37:52 25
9. TJ ŽERČICE 21 48:67 24
10. SOKOL JABKENICE 21 34:48 22
11. SK LEDCE 21 24:41 20
12. FC NEMYSLOVICE 21 37:68 14

Kompletní tabulka

Střelci týmu

8 gólů

Jaroslav Michal

7 gólů

Dominik Hlinovský

5 gólů

Milan Konopka

4 góly

Pavel Volkman

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Najdete nás na Facebooku

nula
Nopa catering Amboseli
Hospůdka
Fortuna Tycom Stavební a nábytková výroba Kraus a Syrový
Obec Čachovice FAČR Fotbalunas.cz

Počet návštěv: 54953
Posledních 30 dnů: 966 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 19

© 2019 Sokol Struhy | Všechna práva vyhrazena | struhy.fotbal@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne