Hájek- Grus (62. Spanilý), Pavlíček, Ceral, Archman, Boháček, Mudroch, Jarolím, Jakubův, R. Hrdlička, T. Hrdlička (46. Hrynčuk).

Bucek

Bobek, Kopecký, Knotek (75. M. Henzl), Koš (20. Fejér (62. Strejček))

Váňa, Cerha, Michal, P. Henzl

Konopka (56. Volkman), Hlinovský (60. Šíma).

V posledním utkání sezóny 2018/19 nastoupil náš celek v Luštěnicích proti místnímu béčku. Cílem určitě bylo důstojným způsobem poslední mač odehrát a pokusit se odčinit předchozí tři debakly.

Domácí začali zápas hodně aktivně. Nad Buckovu branku mířil hodně razantní střelou domácí kapitán Ceral. V naší nadějné příležitosti zakončoval nepřesně Hlinovský, i když se nabízela přihrávka na lépe postaveného Michala. Bezbrankový stav vydržel do desáté minuty. Na konci výborné domácí kombinace byla Pavlíčkova vedoucí branka- 1:0. Hodně aktivní domácí celek zahrozil i z následujícího útoku, a byla z toho tyčka naší branky, střílel Jakubův. Na naší straně zakončoval Hlinovský jen slabě. Rána Tomáše Hrdličky šla hodně mimo tři tyče. Největší naše příležitost dosavadního průběhu utkání se zrodila po výborném Michalově prostrčení na Váňu, Standa bohužel nedokázal Hájka přehodit. Dalekonosný Fejérův pokus šel také mimo branku. Ani v další velké příležitosti se neprosadil Váňa, tentokrát nedokázal přehodit gólmana po Konopkově přihrávce. I v další naší nadějné příležitosti měl prsty Konopka, tentokrát nabíjel Hlinovskému, který zakončení nezvládnul. Když už ro vypadalo, že se do kabin půjde za stavu jedna nula, udeřili domácí podruhé. Po super Grusově zahraném trestném kopu se k odraženému míči dostal Jarolím a poslal ho do sítě- 2:0.

Na úvod druhého poločasu nedosáhnul Konopka na dobrý Cerhův centr. V 53. minutě rozehráli domácí trestný kop, míč po několika zásazích dokázal Kopecký ještě akrobaticky vykopnout z brankové čáry, míč však nakonec poslal hlavičkou do sítě Archman- 3:0. Po třetím domácím zásahu to už vypadalo na jasný výsledek. Ještě když například Jarolím poslal míč z první jen kousek vedle naší branky. Zdramatizování utkání dosáhli naši borci v padesáté deváté minutě. Nejprve Volkman vyslal do uličky Váňu, ten zatáhl míč do vápna a předložil ho volnému Pavlovi Henzlovi, pro kterého již nebyl problém uklidit ho do sítě- 3:1. I z další akce, konkrétně po spolupráci dvojice Michal-Šíma, padla branka, rozhodčí jí však správně pro ofsajd neuznal. Hodně blízko zvýšení náskoku byli domácí po samostatné akci Jarolíma jeho bombě nad břevno naší branky. Zahrozilo i na druhé straně, Jarda Michal výtečně prostrčil míč na Váňu, ten však v jasné příležitosti mířil vedle. Standa se nakonec branky přece jen dočkal. V 68. minutě byl na konci spolupráce dvojice Pavel Henzl-Šíma, to když mu druhý jmenovaný předložil míč jako na podnose- 3:2. Za dalších deset minut dokonal náš celek báječný obrat. Po skvělé kombinaci Šímy s Volkmanem byl na konci akce Michal, který míč napálil nekompromisně do sítě- 3:3. Skóre mohl otočit opět na domácí stranu Jarolím, odražený míč poslal nakonec hodně nad bránu. V posledních vteřinách hry to mohl být naopak náš tým, který mohl vstřelit rozhodující branku. Standa Váňa výborně prošel, přihrával na u tyče úplně samotného Martina Henzla, který však nedokázal míč zkrotit a poslat ho do sítě.

Poslední zápas sezóny tak skončil zaslouženou remízou, která znamenala zisk jednoho bodu a návrat v tabulce na konečnou sedmou příčku. Nebýt hodně nepovedeného jara a to zejména některých domácích zápasů, mohl být náš tým v tabulce o dost příček výš. Nutno ovšem dodat byla ta právě skončená sezóna oproti těm předchozím, zejména díky podzimní části balzámem pro všechny naše příznivce.