Volkman, Šíma- Hlinovský, Dyk, Bobek.

Sestava

Chotětov B

Bůžek- Váňa, Linek, Novák, Moulis, Vávra, Scheufler, Vrána, Jeřábek, Buryán, Souček, Krejčík, Beneš, Vyhlas, Kern, Vtelenský, Nežerka.

K prvnímu zápasu nové sezóny nastoupil náš celek na domácím hřišti proti rezervě Sokola Chotětov. V sestavě se objevily dvě nové tváře. Do branky se postavil na poslední chvíli získaný Tomáš Spanilý z Luštěnic a v záloze nastoupil z Čáslavi navrátivší se Jiří Vágner. Jelikož se čekalo bezmála třičtvrtě hodiny po plánovaném začátku, dostávala se obě mužstva pomaleji do tempa.

K prvnímu ohrožení branky se dostal hned v úvodu Šíma, jeho střela byla však slabá.  Na druhé straně se do nadějného zakončení dostal Souček, náš gólman jeho pokus vytěsnil na roh. Hostující celek se však vedoucí branky přece jen dočkal. Ve dvacáté druhé minutě si míč k trestnému kopu postavil Vávra a nechytatelnou ránou vymetl pavučinu v rohu naší brány- 0:1. Na druhé straně neprostrčil Michal míč do jasné příležitosti Volkmanovi. Od další pohromy, kdy soupeřova rána orazítkovala tyč a Buryán poslal míč do sítě z ofsajdu. Dva Hlinovského pokusy po rychlých útocích šli nad branku. V naší největší šanci se ocitl Vágner, tváří v vtář brankáři ho nedokázal prostřelit. Dělovku Vrány zastavil obětavě Spanilý. Do konce první půle se skóre nezměnilo a hosté tak šli do šaten za jednogólového vedení.

Ve druhém poločase se hrál ostřejší fotbal, plný faulů a k plynulosti nepřispěl ani chybující rozhodčí. Na gól se čekalo přesně patnáct minut. Souboj Konopky s protihráčem v blízkosti branky posoudil sudí jako nedovolený a odpískal desítku. Tu Bůžek bezpečně proměnil- 0:2. Naděje na zvrat přišla za čtyři minuty, Váňa přiťukl Vágnerovi a ten krásnou utaženou střelou k tyči snížil- 1:2. Blízko k vyrovnání měl po Kopeckého centru Váňa, míč o kousek netrefil hlavou. A Kerna v jasné šanci vychytal výborně nohama Spanilý.

První podzimní utkání skončilo naší prohrou a čekání na mistrovskou výhru se tak protáhlo na obrovských jedenáct zápasů. Reparát může náš tým složit hned v sobotu, kdy opět na domácím hřišti přivítá SK Bezno-Sovínky.