Skalák- Baisa, Kadeřábek, Sekera, Váňa, Mihál, Pačaj, Poslt, Pivoňka, Babic, Hausmann, Čančík, Jandík, Řezáč, Cimrman.

Sestava

Struhy

Spanilý- Konopka, Koš, Strejček, P. Henzl, M. Fejér, Hlinovský, Michal, Šíma, Váňa, Kopecký, Vágner, O. Fejér, M. Henzl, Bobek,

V prvním venkovním utkání sezóny se naše mužstvo představilo na hřišti v Horkách proti místní rezervě.

Hned v úvodu zápasu prověřil Skaláka v bráně dalekonosnou ránou Kopecký. Na druhé straně se po centru do vzduchu pověsil Váňa a hlavičkoval nad branku. Centr Hlinovského před brankou adresáta nenašel a zamířil do autu. Skóre se změnilo v desáté minutě. Na centr Fejér nedosáhl a domácí kanonýr Váňa se nemýlil- 1:0. V zápase měl náš tým stále více míč na svých kopačkách a domácí hrozili především z rychlých protiútoků. Nad břevno poslal míč svým pokusem Hlinovský. Stejný hráč vypálil po Váňově prudkém centru z první stejným směrem, tedy nad. Konopkova tečovaná střela přinesla jen rohový kop. Pět minut před koncem prvního poločasu se do vápna neohroženě vydal Koš, když už neměl míč pod kontrolou, byl vcelku zbytečně faulován a rozhodčí odpískal penaltu. Tu nekompromisní ránou proměnil Vágner- 1:1. V protiútoku se se zakončením ukvapil Baisa. Stejný hráč se však v prvním poločase dočkal, po nedorozumění v obraně poslal domácí tým opět do vedení- 2:1.

Na úvod druhé části hry vyslal na Skalákovu branku utěšenou ránu Vágner, znamenala rohový kop. Poté se odehráli dva souboje Tomáše v naší brance s útočníkem Baisou, oba vyhrál náš gólman. Posltova rána šla nad naší bránu. Jen do domácího gólmana vystřelil Michal po Hlinovského přistrčení. Dvakrát se do zakončení dostal Strejček. V obou případech na Skaláka nevyzrál, i když zejména ta druhá a hodně překvapivá rána byla hodně nebezpečná. Po rychlém útoku po křídle vyslal Konopka míč z brankové čáry a Michal v jasné pozici zcela sám minul. Nakonec k vyrovnání přece jen došlo. V 80. minutě centroval Hlinovský, míč se přes Michalovi kopačky dostal ke Strejčkovi a ten ho poslal až do sítě- 2:2. Na brakáře si nepřišel ani náš Váňa, ani hostující Baisa, toho výborně Spanilý vychytal. Po další Strejčkově ráně se ve vynikající pozici ocitl Ondra Fejér, míč šel vedle tyčky do zámezí. Nakonec se přece jen potvrdilo fotbalové pravidlo nedáš-dostaneš. Zcela zbytečná Šímova přihrávka směrem k naší brance a faul Kopeckého na hranici velkého vápna. Míč si k provedení trestného kopu postavil Váňa a vymetl šibenici naší brány- 3:2.

Zápas tak vyhráli brankou z poslední minuty domácí, ale je nutno podotknout, že proti Horkám, které hráli v sobotu by i ta remíza byla málo a mělo se vyhrát. Snad první tři body přibudou na naše konto už v sobotu po domácím zápase proti SK Jizera Předměřice.