Machač- Matuna, Rychtera, Kubín, Havelka, Švanda, Řehák, Pitrmoc, Pelda, Müller, Prskavec, Surduk, Strach, Sluka, Amar, Klaban.

Sestava

Struhy

Spanilý- Bobek, Vágner, Váňa, Koš- P. Henzl, Cerha, Michal, Hlinovský- Kopecký, Šíma- Konopka, O. Fejér, Kovač.

V dalším venkovním utkání byl naším soupeřem SK Strašnov a určitě bylo naším cílem nejaký ten bod za sychravého počasí získat a to nejlépe všechny tři.

V úvodní střele zápasu mířil Michal po Kopeckého přistrčení nad domácí branku. Při prvním nebezpečném střeleckém pokusu Prskavce se vytáhl Spanilý a míč vytěsnil na rohový kop. V osmé minutě jsme se dočkali vedoucího gólu. Po výkopu od naší brány Šíma vysunul Hlinovského a ten svojí samostatnou akci zakončil gólovou střelou- 0:1. Zvýšení skóre měl na kopačce Kopecký, odražený míč poslal hodně mimo tři tyče. Vyrovnání se domácí dočkali ve 21. minutě, tečovaná Řehákova střela přeletěla našeho gólmana a skončila v síti- 1:1. Náš tým byl nadále hodně aktivní, zejména obranná čtveřice hrála výborné utkání. I v další naší nadějné příležitosti byl Radek Kopecký, z dobré pozice střílel slabě a Machače nepřekvapil. Změnu skóre nepřinesl ani Hlinovského pokus o přehození gólmana, ten na míč dosáhl a kryl. Velmi dobrou ránu vyslal i Cerha, jen o kousek minul levou tyčku. A druhé straně podobně skončila i Strachova rána.

Ani ve druhém poločasu se hra nezměnila, náš tým dobře kombinoval, hrál ze zajištěné obrany. Na dlouhou nohu zakončoval Šíma, střela neměla naději na úspěch. V dobré příležitosti prováhal nejlepší okamžik k zakončení Kopecký, míč se dostal k Šímovi, ani ten však neprostřelil a odražený míč poslal Hlinovský pomocí teče obránce jen na rohový kop. Po jeho rozehrání měl ke gólu blízko opět Kopecký, jeho hlavička z ideální pozice šla vedle. Ani další naše akce po rychlém protiútoku neskončila dobrým zakončením, Hlinovského přihrávka ke Kopeckému nedorazila. V dobré pozici se na druhé straně ocitl Švanda, naštěstí z toho byl jen rohový kop. Střelecký smolař zápasu v našem dresu, Radek Kopecký, se neprosadil ani v dalším svém střeleckém pokusu, rána mu nesedla a míč šel opět mimo. Remízový stav se do konce zápasu nezměnil. O vstřelení gólu se snažil třeba Hlinovský z trestného kopu, míč šel kousek nad břevno. Výborná dalekonosná Kopeckého rána také v síti neskončila. A gól nepřinesli ani v závěru utkání naše dva brejky, čtyři na jednoho a tři na jednoho.

Tří bodů se tak snad dočkáme konečně v příštím kole, kdy na domácím hřišti hostíme celek z Nemyslovic.