Spanilý- Bobek, Vágner, Váňa, Koš- P. Henzl, Cerha, Michal, Hlinovský- Konopka, Volkman-  Kovač, Fejér, M. Henzl.

Sestava

Nemyslovice

Doležálek- A. Gulica, N. Gulica, Parýzek, Machovec, Šámal, Vonášek, Zeyval, Kubeček, Baďura, M. Štípek- Werner, R. Mikulec, R. Štípek, T. Mikulec, Karabáček.

V osmém kole soutěže jsme na domácím hřišti přivítali ne úplně oblíbeného soupeře, FC Nemyslovice. Poslední zápasy s tímto mužstvem se našim hráčům příliš nevydařili a vždy je to velký boj o body.

Dnešní zápas pro náš tým začal ale více než dobře. Po úvodním oťukávání doběhl Konopka vysunutí od Volkmana, prudce nacentroval, gólman dokázal míč jen vyrazit a pro našeho kanonýrka již nebyl problém poslat míč do sítě- Volkman- 1:0. Jako odvetu určitě nelze považovat hodně nepovedený Kubečkův pokus. V patnácté minutě poslal Pavel Henzl míč centrem na bránu a k překvapení asi všech skončil míč v síti- 2:0. Lepší úvod jsme si nemohli dopřát. Místo uklidnění hry a přidání dalšího gólu, se začali kupit chyby v obrané činnosti. Nejprve zaváhal při bránění Váňa a Štípek poslal míč přesně k tyči- 2:1. V další domácí příležitosti nedokázal Hlinovský protlačit míč k Volkmanovi. Dvanáct minut po prvním gólu našeho soupeře dostal dost času a prostoru k zakončení Šámal, přehodil našeho brankáře a vyrovnal- 2:2. Aby toho nebylo málo, uběhli pouhé dvě minuty, naše obrana opět chybovala a Zeyval dokonal obrat- 2:3!!! Hlinovský z těžké střely přehodil brankáře i s bránou. Branku nepřinesla ani Cerhova dobrá utažená a mezi obránci schovaná rána, přinesla jen rohový kop.

Ve druhém poločase se náš celek snažil o vyrovnání již od úvodního hvizdu rozhodčího. Po trestném kopu se k zakončení dostal Kovač, mířil do gólmana. Na druhé straně také po trestném kopu, výborně sebral míč Šámal, obešel všechno, co mu stálo v cestě, míč však poslal nad břevno. Na Váňův centr Konopka nedoskočil, chybělo jen málo. Po Volkmanově přihrávce střílel Michal a míč s přispěním brankáře zamířil břevna a znamenal rohový kop. V dobré šanci Doležálka nepřekvapil slabou střelou Volkman. Vyrovnání jsme se naštěstí dočkali, šest minut před koncem vybojoval Hlinovský míč, poslal ho před bránu a Konopka byl v souboji s brankářem důraznější- 3:3. Poslední, Cerhova, střela zamířila vedle levé tyče.

I přes bojovný výkon a převahu už další gól nepřišel a náš celek tak v dalším domácím zápase zase jen remizoval.  Snad se konečně vítězství dočkáme v příštím kole na hřišti v Kochánkách.