Peška- Rybín, Pecka, Volf, Baník, Litera, Litoš, Maurer, Haspeklo, Skalický, Sekera, Novák, Petrik, Kroutil, Halbich, Dominik, Pokorný.

Sestava

Struhy

Spanilý- Bobek, Váňa, Vágner, Koš- Michal, Kopecký, Hlinovský, P. Henzl- Konopka, Volkman- M. Fejér, Mecera, Šíma.

V devátém kole čekal náš tým souboj s posledním mužstvem soutěže, Sokolem Kochánky. Nic jiného než výhra a zisk tří bodů nepřicházelo v úvahu.

Už od samotného začátku se hrálo za výrazné převahy našeho týmu. V první příležitosti nezakončil Hlinovský. Z nepřímého kopu z malého vápna Volkman nepropálil zeď. Ve své první zápasové střelecké příležitosti pálil slabě Michal, na gólmana si nepřišel. Po rychlém protiútoku nenašel Šíma přihrávkou Volkmana. Po dalším útoku trefil Volkman šajtlí tyčku a od ní zamířil míč do zámezí. Z prvního vážnějšího útoku domácích vzešlo nakonec vedení. Maurer nedostal před Váňu, ten ho zastavil jen za cenu faulu a žluté karty. Sám faulovaný desítku proměnil- 1:0. I v dalších chvílích utkání pokračovala naše převaha a festival zahazování všech možných šancí. Brankáře neprostřelil ránou z první Šíma. Tečovaná rána Maurera šla také do zámezí. Překvapivě Vágnerem rozehraný trestný kop na Kopeckého super zneškodnil Peška. Po dalším rohovém kopu a hlavičkách Kopeckého a Michala, Volkman nedokázal míč propálit do sítě. Ve své velešanci mířil nad branku i Hlinovský. Ve 33. minutě z ničeho nic opět utekl Maurer, Váňa ho ve vápně zastavil opět nedovoleným způsobem, což znamenalo druhou penaltu pro domácí, druhou žlutou a tím pádem červenou pro Standu. Míč si postavil opět Maurer, technickou střelou ala Tonda Panenka našeho brankáře nepřekvapil. Za pár okamžiků jsme se konečně dočkali vyrovnání. Volkman výborně vyzrál na špatně posatvenou obranu a z půlky hřiště pelášil sám na gólmana, jeho ránu dokázal gólman ještě vyrazit avšak jen k Michalovi, který míč uklidil do sítě- 1:1. Po dalším rohovém kopu zamířil Kopecký míč do břevna. Ve 40. minutě padla naše druhá branka. Vágner se vydal na samostatnou akci, míč se nakonec dostal k Michalovi a ten stál opět na správném místě a otočil skóre- 1:2. V poslední šanci si míč pro sebe opět sebral Vágner, přešel bezmála celé hřišti a jeho ráně s obrácenou falší minul branku opravdu jen o kousíček.

Do druhého poločasu vstoupil náš celek s jednogólovým vedením, i když náskok měl být výrazně vyšší. Naši hráči i deseti doslova opanovali celé hřiště. Po Kopeckého trestňáku střílel Michal do autu. Kopeckého bombu zastavilo gólmanovo tělo. V 56. minutě zkompletoval po Hlinovského centru Jarda Michal hattrick- 1:3. Namlsaný Jarda se ocitl i v další příležitosti, běžel sám z půlky, svůj gólový účet však nezvýšil. Po hodině hry, po Mecerově centru, uzavřel skóre zkušeně Hlinovský- 1:4. Svoji chvilku slávy prováhal Koš, výborně se dostal před brankáře, míč do sítě však nedostal. Zvýšení skóre nepřinesla ani Vágnerová rána. V ojedinělé příležitosti domácích střílel Litera nad branku. V poslední výraznější příležitosti mířil Mecera také jen do výborného domácího brankáře.

Zápas tak přinesl, po zcela dominantní převaze našeho týmu, výhru a tři body do tabulky. Ještě tento zisk potvrdit v příštím kole doma proti SK Ledce a popřípadě v posledním kole v Pěčicích.