Spanilý- Koš, Konopka, Knotek, Bobek- Hlinovský, Michal, J. Strejček, Náhlovský- Šíma, Polášek- P. Henzl, F. Strejček, Cerha, Fejér, Kovač.

Sestava

Zdětín B

Manžel- Šona, Budínský, Dvorský, Šarközy, Klíma, Tott, Lacko, Volejník, Fabián, Jirků, Kar. Mucha, Kam. Mucha, Bahník.

Ve třetím kole bylo naším soupeřem do té doby poslední „béčko“ Zdětína. Na domácí půdě byl cílem jedině zisk všech tří bodů.

Do zápasu vstoupil náš celek bez stále zraněných Pokorného a Kopeckého. Začátek vypadal slibně. Nejprve Šíma výborně vybojoval míč a po jeho ráně musel gólman vyrazit na rohový kop. O několik chvil později přiťuknul Polášek opět Šímovi, jeho rána mířila mimo tři tyče. Ve dvacáté minutě zahrozili poprvé vážněji hosté, Klíma střílel také mimo branku. Po dalším výkopu od naší svatyně vybojoval míč Polášek, vysunul Hlinovského a ten vyslal balón nad břevno hostující branky. Ve 32. minutě neudržel Spanilý nikterak těžký míč a zdětínský Tott za přihlížení bránících hráčů vstřelil vedoucí gól- 0:1. Domácí hráče obdržená branka trochu zabrzdila a hra byl dost nepřesná. Jako při poslední akci utkání kdy po Šímově centru mířil Jakub Strejček nad.

Do druhé půle vkročil aktivněji opět náš tým. Jako první zkusil střelecké štěstí Cerha, bez gólového výsledku. Nepřesně zakončoval i Kuba Strejček. Výborný pokus vyslal z trestňáku hostující Šona a donutil Spanilého míč mířící přesně pod břevno vyrazit nad. Na dalekonosný střelecký pokus Filipa Strejčka dobře zareagoval Manžel. Po dalším z našich rohových kopů prošel míč až k Fejérovi, i on však mířil mimo branku. Vyrovnat se po další akci nepodařilo F. Strejčkovi. V samotném závěru zápasu došlo po souboji k nešťastnému zranění hostujícího hráče. Z důvodu dlouhého prostoje kvůli ošetřování a odnesení hráče z hrací plochy, nastavil rozhodčí možná více než by odpovídalo, našemu mužstvu to však pomohlo. Po centru se v 98. minutě k zakončení dostal Konopka, a i když nadvakrát, dostal míč do sítě- 1:1. Mohli to být však hráči Zdětína, kdo měl poslední šanci na skórování. Jejich kapitán Tott však hlavou minul spojnici naší branky jen těsně.

Druhý domácí, a třetí celkový zápas sezóny, přinesl šťastně vybojovaný bod. Bohužel na domácím hřišti po nevýrazném výkonu, opět pouze jeden.