Spanilý- Fejér, Knotek, Kopecký, Koš- Hlinovský, Michal, Pokorný, Náhlovský- Konopka, Šíma- Kovač, Brůža.

Sestava

Pěčice B

Dufek- J. Kohout, Ramharter, Šťastný, Rychetský, Andronov, Dlask, Moc, Hellmiss, Jansa, O. Kopřiva, T. Kohout, F. Kopřiva, Kriška, Urban, Řípa.

V dalším domácím utkání nastoupil náš tým proti Pěčickému béčku. Hosté přijeli s hodně oslabenou sestavou z důvodu souběžně hranému zápasu jejich áčka.

Jako první se osmělil Náhlovský a bombou prověřil Dufka v brance hostů. Mimo tři tyče zamířil i Kopecký hlavou. Po úvodním tlaku našeho celku musel výborný zákrok vytasit i náš brankář a dobrou střelu vyrazil na roh. Vedoucí branky se náš celek dočkal v 18. minutě, Náhlovský vysunul Konopku a ten protlačil míč přes Dufka do sítě- 1:0. O několik chvilek později přišla akce jako přes kopírák, tentokrát Konopka zkusil kličku a střela byla zblokovaná. Další střelecký pokus vyslal Hlinovský, míč šel vysoko nad. Rohový kop Pokorného, který mířil přímo do branky, vyrazil brankář. Na druhé straně střílel aktivní Šťastný také nad břevno. Samostatné sólo zakončil Hlinovský ránou do gólmana. Bohužel náš tým neudržel vedení do konce první půle. V poslední minutě si Šťastný vychutnal tři naše hráče a vyrovnal- 1:1.

Druhá polovina zápasu začala z naší strany výborně. V 51. minutě Koš zacentroval a Konopka míč uklidil do sítě- 2:1. Po Hlinovského přihrávce vypálil Šíma a po dvou tečích skončil míč v zámezí a kopal se roh. Po rohovém kopu neprostřelil hradbu bránících hráčů Náhlovský. Po další Náhlovského přihrávce se Konopka řítil sám na Dufka, ten ho musel faulovat a rozhodčí nařídil pokutový kop. Míč si postavil náš ověřený exekutor, Jarda Michal, jeho rána skončila na tyči, naštěstí rozhodčí z důvodu vběhnutí bránícího hráče do pokutového území, nechal penaltu opakovat. I druhý pokus si vzal na starost Michal, i tentokrát dokázal gólman směr vystihnout a míč vyrazit. Na Jardovu dorážku však už nedosáhnul- 3:1. O čtyři minuty později si míč k rozehrání, na hranici velkého čtverce postavil Náhlovský. První pokus nevyšel, rozhodčí však opět kvůli porušení pravidel nechal provedení opakovat. Druhý pokus- opět Náhlovský a tentokrát přesně technicky k tyči- 4:1. Výbornou desetiminutovku z naší strany zakončil po Michalově prohození míče ránou k tyči Šíma- 5:1. Střelecký pokus střídajícího Brůži mířil mimo. Skvěle rozehraný zápas zamířil místo ke klidnému konci k zápletce na jeho samotném konci. Nejdřív střílel Šťastný po chybě bránících hráčů přesně k tyči- 5:2. Hned z dalšího útoku stejný hráč po další chybě v rozehrávce snížil- 5:3. Jako poslední vyslal míč na branku po rohovém kopu Pokorný, mířil jen vedle.

První z dvojice následujících domácích zápasů skončil jasnou výhrou našeho celku a opět v neděli se na našem hřišti představí TJ Žerčice.