TJ Sokol Struhy
Bobnice/Budiměřice

1. kolo, So 5.11.2022 17:00

Sokol Struhy - starší ..7
Bobnice/Budiměřice0

Sokol Struhy - starší žáci

2. kolo, So 22.10.2022 20:00

TJ KŘINEC0
Sokol Struhy - starší ..17

Sokol Struhy - starší žáci

11. kolo, So 15.10.2022 13:00

FK LOUČEŇ0
Sokol Struhy - starší ..2

SOKOL TŘEBESTOVICE

3. kolo, Čt 13.10.2022 13:00

Sokol Struhy - starší ..7
SOKOL TŘEBESTOVICE0

SOKOL KOUNICE

10. kolo, Ne 9.10.2022 12:00

Sokol Struhy - starší ..2
SOKOL KOUNICE0

Sokol Struhy - starší žáci

9. kolo, So 1.10.2022 12:00

SK ČECHIE CHRÁST0
Sokol Struhy - starší ..6

Sokol Struhy - starší žáci

7. kolo, Ne 18.9.2022 18:00

SK Poříčany0
Sokol Struhy - starší ..4

CIDLINSKÁ FA

8. kolo, Pá 16.9.2022 12:00

Sokol Struhy - starší ..11
CIDLINSKÁ FA0

SOKOL OPOČNICE/ Velenice

5. kolo, Pá 9.9.2022 17:00

Sokol Struhy - starší ..17
SOKOL OPOČNICE/ Veleni..0

Kostomlaty/Stratov

6. kolo, Pá 2.9.2022 08:00

Sokol Struhy - starší ..2
Kostomlaty/Stratov2

Muži 2015-2016

SOKOL STRUHY - SK KLÁŠTER 4:0 (2:0) - přípravný zápas

Branky: 13. Michal, 35. Konopka, 61. Šíma, 76. Koš.

Rozhodčí: Verešpej.

Diváků: 30.

Sestava: Láhner- Koš, Konopka, Bucek, Volný- Balatka, Michal, Vrbka, Nouzák- Fejer, Kovač. Střídal: Šíma.

 

K prvnímu přípravnému zápasu dorazil na naše hřiště tým SK Klášter. Zápas byl na obou stranách ovlivněn, jak začátkem přípravy, tak hlavně neúčastí několika stabilních hráčů. Prvním kdo se dostal do nadějné pozice k zakončení byl na naší straně Kovač, který se však zamotal do svých kliček. Nebezpečnou hlavičku za strany hráče Kláštera kryl výborně Láhner. Ve 13. minutě Volný výtečně dlouhým míčem našel Michala a ten svůj úprk směrem k bráně zakončil kličkou gólmanovi a prvním gólem- 1:0. Poté si další dobrý zákrok vytasil Láhner v osmnácté minutě, kdy vyrazil umístěnou střelu nohou. Po v celku vyrovnaném začátku byli v těchto fázích hry více u míče hráči Kláštera, domácí spoléhali na kvalitní obranu a rychlé protiútoky. Další pokus hostí odvrátila dvojice Láhner-Bucek. Největší šance Kláštera přišla po jednom z rohových kopů, kdy míč skončil na břevně naší branky. Ve 35. minutě po na krátko rozehraném trestňáku napřáhl Konopka z dobrých 35 metrů, hostující brankář nedokázal míč zkrotit a ten skončil podruhé v síti- 2:0. V další akci nenašel míč po Balatkově centru nikoho před brankou Kláštera. Neujal se ani pokus Kovače o přehození brankáře a střelu hostů vyrazil pozorný Láhner.

 

Úvodním pokusem druhé půlky byla střela hráče Kláštera, která mířila hodně mimo tři tyče. Z domácích se jako první osmělil Bucek, mířil také vedle. V 56. minutě skončil míč po akci hostů v síti naší brány, pro přiznaný ofsajd však neplatil. V 61. min. obral nedůrazného hráče na půlce hřiště Šíma a svoje sólo zakončil přesnou střelou podél vyběhnuvšího gólmana- 3:0. Tyčka zazvonila i na soupeřově brance, po Balatkově zatáhnutí a centru do ní mířil Fejer a obě následné dorážky už brankář zlikvidoval. Aktivní Balatka byl ve svém dalším brejku na poslední chvíli od míče odstaven bránícím hráčem. Bravurní zákroky vytáhl i Láhner, nejprve vyrazil prudkou střelu a poradil si i s dorážkou. Posledním kdo měnil skóre byl v 76 minutě Koš, který si výborně zpracoval dalekonosný pas a podél gólmana poslal míč do sítě- 4:0.

 

SOKOL KRCHLEBY - SOKOL STRUHY 4:3 (3:1) - přípravný zápas

Branky Struhy: 35. Šíma, 67. Michal, 75. Strejček.

Diváků: 30.

Sestava: Matyásko- Láhner, Volkman, Bucek, Koš- Michal, Náhlovský, Vrbka, Nouzák- Šíma, Balatka. Střídali: Volný, Strejček a Fejer.

 

Druhý přípravný zápas na půdě Sokola Krchleby velmi ovlivnilo tropické počasí, které panuje v posledních dnech. Na velmi dobrém terénu jsme viděli na branky bohaté utkání. Začátek byl z našeho pohledu více než tragický. Domácí byli u každého míče o krok dřív a z toho důvodu se také rodili jejich šance. Úvodním pokusem však byl útok Balatky, který skončil rohovým kopem. V 5. minutě napřáhl domácí hráč a jeho rána zapadla přesně k tyči naší branky- 1:0. V další domácí příležitosti vytáhl výborný zákrok Matyásko. V 9. minutě využili domácí nedůrazu před naší bránou a zvýšili svoje vedení- 2:0. Hráči Krchleb v těchto chvílích dominovali. Od zvýšení skóre nás uchránil výtečný Matyásko. I přes to se v 18. minutě opět skóre měnilo a domácí vedli již o tři góly- 3:0. Teprve poté se naši hráči částečně vzpamatovali a začali ohrožovat také branku na druhé straně hřiště. Nejdřív se k zakončení nedostal v dobré pozici Nouzák, ale ve 35. minutě jsme se již gólově dočkali. Nejprve Náhlovský vysunul Balatku, a jeho centr před branku umístil do sítě Šíma- 3:1. První zápasový pokus Michala, který mířil k tyči, postrádal razanci. Stejný hráč nevyužil ani samostatný úprk směrem k bráně a jeho pokus skončil jen rohem. Poslední slovo první půlky měli domácí hráči, jejich dalekonosnou střelu zlikvidoval Matyásko.

 

Hned první akce druhé půle znamenala změnu skóre. Domácí zvýšili z akce, které byla na hraně ofsajdu- 4:1. V druhém poločase začali naši hráči více kombinovat a dostávali domácí pod tlak. Další Michalův pokus šel těsně mimo. Mimo tři tyče mířil i domácí hráč a s dalším pokusem si poradil náš brankář. V 67. minutě z velké dálky vystřelil Michal a míč přelétl gólmana a zapadl do sítě- 4:2. Na konečných 4:3 pro domácí skóroval Strejček, který propálil míč do sítě po Náhlovského přihrávce. Na Balatkův centr ve slibné příležitosti nedosáhl Koš a vyrovnání jsme se nedočkali ani po Fejerově ráně, která si cestu do sítě přes hradbu těl nenašla.

 

SOKOL STRUHY - SOKOL NOVÁ VES 3:3 (2:2) - přípravný zápas

Branky: 5. a 62. Konopka, 20. Náhlovský - 33. Minář, 35. Krompaský, 60. Špringer.

Diváků: 35.

Sestava: Láhner- Strejček, Volkman, Bucek, Koš- Balatka, Michal, Náhlovský, Nouzák- Pokorný, Konopka. Střídali: Fejer a Pýcha.

 

Posledním soupeřem našeho týmu v přípravě na mistrovskou soutěž byl celek Nové Vsi. Popravdě řečeno jsme čekali pohodový zápas s naším jasným vítězstvím. Soupeř však od našeho posledního měření sil udělal velký pokrok a tak se hrálo vyrovnané utkání. Zápas samotný začal pro nás velmi dobře a již v páté minutě skončila Konopkova rána přesně u tyče branky- 1:0. Poté se osmělili i hosté a dvakrát slibně zahrozili. Nejprve tečovaná střela skončila těsně mimo a poté po výborném vysunutí byla jejich střela ztečovaná do bezpečí. Miomo tři tyče mířil po rohu i Michal. V 18. minutě zazvonila tyčka brány Nové Vsi po střele Konopky. Ve 20. Balatka vysunul Náhlovského, ten si míč perfektně zpracoval a levačkou se trefil přesně- 2:0. V další dobré příležitosti mířil Fejer do boční sítě. Ve 33. minutě se dočkali i hosté a po zmatcích v obraně se střelou k tyči trefil Minář- 2:1. A aby toho nebylo málo, tak za další dvě minuty po rychlém protiútoku zamířil pod padajícího Láhnera přesně Krompaský a vyrovnal- 2:2. Do konce první půle se neujala ani příležitost, kterou měl Balatka, jeho střela šla mimo.

 

První vážnější akcí druhého poločasu byla střela Pokorného těsně vedle po Balatkově přihrávce. V nadějné akci zklamal i hostující hráč, který ve vyložené pozici podskočil centrovaný míč. Přesně po hodině hry hosté dokonali obrat ve skóre, to když využili špatné malé domů a po kličce Láhnerovi zavěsil Špringer- 2:3. Za několik málo okamžiků se vyznamenal náš gólman, když zkrotil utěšenou a přesnou bombu. Nová Ves si naštěstí vedení moc dlouho neužila, Konopka vyhrál na polovině hřiště souboj a úprk směrem k bráně zakončil lobem gólmanovi-3:3. tentýž hráč po samostatné akci podruhé v zápase trefil tyč. Změnu skóre odmítl výborným zákrokem Láhner a na druhé straně hlavička Michala z bezprostřední blízkosti neměla razanci ani přesnost. Skóre na naší stranu nepřevážil po Pokorného pasu ani Balatka, míč šel pod padajícím brankářem opět kousek vedle tyče. Závar v našem pokutovém území vyřešil hostující hráč pouze střelou do boční sítě odkryté brány. Míč neskončil v síti díky výbornému zákroku gólmana ani po hodně dobré Volkmanově ráně a dorážka Koše z blízka šla vedle.

 

SOKOL STRUHY - SK SKALSKO 3:4 (1: 0)

Branky: 31. Michal, 49. Čmugr, 69. Balatka z penalty - 77. a 83. Pýcha, 79. Flodrman, 90.+1. M. Kvajsar.

Rozhodčí: Chládek.

ŽK: Čmugr, Koš - Vele, Vyšohlíd, Flodrman.

ČK: 70. Čmugr - 70. Vele.

Diváků: 50.

Muž zápasu: Balatka - Pýcha.

Sestava Struhy: Matyásko- Pýcha, Konopka, Bucek (60. Cerha), Koš- Láhner (46. Knotek), Vrbka, Náhlovský (75. Fejer), Michal- Balatka, Pokorný (40. Čmugr).

 

V zápase prvního kola nové sezóny jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo SK Skalsko. Od začátku se hrál oboustranně svižný fotbal. Prvním náznakem šance byla spolupráce dvojice Vrbka-Balatka, kterou zakončil druhý jmenovaný hodně nepřesnou střelou. V 10. minutě vytáhl první zákrok Matyásko, když křížnou střelu vytáhl na rohový kop. Až do sítě neprostřelil Náhlovský potom co mu Balatka předložil míč na hranici velkého vápna. Jen rohem skončila i Láhnerova střela. Vysunutí hostujícího hráče hasil na poslední chvíli Matyásko. Nepřesná byla i Konopkova rána. Ve 31. minutě rozehrál Náhlovský trestný kop a na zadní tyči zapomenutý Jarda Michal uklidil míč do sítě- 1:0. Aktivní Náhlovský zakončoval další střelou jen velmi slabě a ne úplně přesně. Trochu přesnější střelu hostů Matyásko kontroloval do zámezí. Náš brankář vyrazil i ránu po rohovém kopu. Ve 40. minutě musel nuceně střídat Pokorný pro zranění kotníku.

 

I když byl v první půli vidět zajímavý fotbal nebylo to nic proti tomu co se odehrálo v tom druhém. Hned v 49. minutě vysunul Náhlovský milimetrově Čmugra a ten technickou střelou přehodil Pokorného v bráně Skalska- 2:0. Nesmělý pokus hostujícího hráče byl hodně nepřesný. V nadějné pozici selhal Náhlovský a nepřesně mířil i Čmugr. V 68. minutě se výborném pasu hnal do šestnáctky Balatka, zcela sám udělal kličku gólmanovi, v zakončení byl však přistrčen hostujícím hráčem a rozhodčí Chládek písknul desítku. Sám faulovaný si míč postavil na značku pokutového kopu a razantní střelou zvýšil na rozdíl tří branek- 3:0. V tuto chvíli domácí tým mířil za naprosto jasnou výhrou a na úspěch Skalska by nevsadil asi nikdo z přítomných. Jeden z rozhodujících momentů nastal v 71. minutě faulovaný Čmugr oplácel a oba hráči se pakovali po červené do sprch. V 77. minutě dokázali hosté po zmatcích v naší hře snížit na rozdíl dvou branek- 3:1 a začali se dít věci. O dvě minuty později využili brutální chyby dvojice Vrbka-Knotek v rozehrávce a už to bylo jen o gól- 3:2. Hráči Skalska ucítili šanci a naopak domácí začali plašit a úplně vyklidili pole. Další chaos v naší rozehrávce hosté dokonce využili k vyrovnání- 3:3!!!!! Rozhodnout mohl po Košově dokonalé přihrávce Vrbka, sám však neuspěl. Zmar domácího týmu dokončili hosté v nastaveném čase a dokončili tak naprosto nevídaný obrat a odvážejí si z našeho hřiště všechny tři body.

 

SOKOL JABKENICE - SOKOL STRUY 0:5 (0:1)

Branky: 43. Pokorný, 51. Michal, 68. Volkman, 73. Balatka, 81. Fejér.

Rozhodčí: P. Pažout.

ŽK: Pokorný.

Diváků: 60.

Muž zápasu: Jindřich Pýcha.

Sestava: Matyásko- Koš, Konopka, Pýcha, Nouzák- Knotek (46. Láhner), Vrbka, Náhlovský, Michal- Pokorný (46. Volkman, 68. Strejček), Balatka (76. Fejér).

 

Po nepovedeném závěru zápasu prvního kola nás v tom druhém čekalo utkání na půdě Sokola Jabkenice. Náš tým začal zhurta a už ve 40. vteřině mířil Pokorný z velmi nadějného místa vedle. V následujících pár minutách zahrávali domácí několik standardních situací, bez většího efektu. Michalova střela z dálky šla hodně mimo. Neprosadil se ani Knotek, střílející z velkého úhlu. Výborný zákrok si proti střela domácího hráče připsal Matyásko. Ve 38. přišla největší šance domácích v první půli, utěšená rána z 18 metrů skončila s přispěním našeho gólmana na břevně. Když už se zdálo, že se do kabin půjde za bezbrankového stavu, si vybojoval Venca Pokorný dobrou střeleckou pozici a mířil přesně- 0:1. Gól přinesl na naše kopačky uklidnění a ještě jednu dobrou šanci. Michal vybojoval, předložil míč Balatkovi a jeho přesnou, technickou střelu brankář konečky prstů vytáhl na roh.

 

Po hodně dlouhé (skoro půl hodiny trvající) poločasové přestávce, způsobené problémy z info systémem FAČR se šlo druhé půlky. Domácí ve snaze o vyrovnání nechávali ve své obraně okénka, která dokázal náš tým využívat. Z prvního náběhu těžil Balatka, jeho přihrávka se k Láhnerovi nedostala. Pýchův lob zlikvidoval gólman. V 51. vyslal Vrbka do samostatné akce Jardu Michala, ten obešel dva bránící hráče a prostřelil i brankáře- 0:2. technickou střelu k tyči vytáhl Matyásko na roh. Po Volkmanově předložení míče mířil autor našeho druhého gólu technickou střelou do tyče, od které se míč odrazil zpět do hřiště. V 68. zavzpomínal na své nejlepší časy Pavel Volkman, vybojoval míč a brejk zakončil kličkou brankářovi a gólem- 0:3. Podobná akce znamenala v 73. další náš gól, Balatka si míč sám vybojoval a další samostatnou akci zakončil úspěšně- 0:4. Při chuti hrající Balatka v další akci naservíroval míč Láhnerovi, který bodlem zakončil slabě. V poslední čtvrthodince se nejprve dvakrát vyznamenal Maytásko při nebezpečných střelách domácích, ale poslední slovo měl střídající Fejér. Ten poslal míč do sítě po milimetrové přihrávce od Strejčka.

 

SOKOL STRUHY - FK ZDĚTÍN 3:2 (2:0)

Branky: 31. Vaňousek vlastní, 43. Náhlovský, 80. Vrbka - 51. Losík, 67. Votruba.

Rozhodčí: Brodský, delegát OFS: Mikulec.

ŽK: Feri, Losík, Volejník.

Diváků: 65.

Muž zápasu: Knotek - Hlaváček.

Sestavy- Struhy: Láhner- Knotek, Konopka, Bucek (72. Volný), Koš- Balatka, Vrbka, Náhlovský, Michal- Čmugr (89. Mecera), Pokorný.

-  Zdětín: Hlaváček- Feri, Těšínský (63. Baborák), Votruba, Adášek, Husák, Flandera, Losík (85. Došlý), Honzátko (29. Bambuch), Volejník (63. Baďura), Vaňousek.

 

K zápasu třetího kola zavítal na naše hřiště tým ze Zdětína. Od samotného začátku se hrál svižný fotbal, bohužel s hodně nepřesnou koncovkou. První pokus hostujícího hráče byl hodně nepřesný. O několik okamžiků později se z trestňáku zastřeloval Náhlovský, byl z toho rohový kop. Čmugrovu utaženou střelu vyrazil gólman nad břevno a další pokus stejného hráče mířil vedle. Ve 27. minutě nedokázal na konci svého úniky Michal procpat míč k tyči Hlaváčkovi brány. Ve 31. minutě vybojoval Pokorný na půlce míč, potáhl ho po křídle a jeho centr si do vlastní sítě napálil Vaňousek- 1:0. Zápas nadále probíhal spíše mezi šestnáctkami, bez výraznějšího pokusu o zakončení. Gólově nezakončil ani Pokorný, který při zpracování Balatkova centru zakopnul. Mimo tři tyče mířila i další Balatkova střela. Když už se schylovalo k poločasové přestávce, byl před vápnem zfaulován Balatka, míč si postavil Náhlovský a výborně technicky zakroutil míč k tyči- 2:0.

 

I když by se čekalo, že náš tým druhý gól uklidní, začátek druhého poločasu ukázal pravý opak. Hosté hru zpřesnili a zrychlili a začali dělat obraně problémy. V 51. minutě po rychle hozeném autu, přišel centr před naší bránu a po něm Losíkova gólová hlavička- 2:1. Na naše kopačky to přineslo nervozitu a hosté se dostávali do tlaku. Po rohovém kopu mířil jeden z hráčů Zdětína z první nad. Nad bránu mířil výborně zatočený trestňák z Čmugrovi kopačky. V 67. se zrodilo vyrovnání, rychlý protiútok zakončil Votruba ránou z 18 metrů do místa, na které neměl Láhner nárok- 2:2. Rohový kop Čmugra, který šel přímo do brány, vyrazil pozorný Hlaváček. Skóre na naší stranu mohl převážit Pokorný, ale míč do odkryté brány nedopravil. Ve vyložené šanci trefil Balatka jen gólmana. Když už se zdálo, že se obě mužstva rozejdou smírně, vybojoval Vrbka na půlce míč a samostatnou akci zakončil přehozením brankáře a a vstřelením vítězné branky- 3:2.

 

SOKOL PĚČICE B - SOKOL STRUHY 1:3 (0:0)

Branky: 59. Kříž - 56. Michal, 62. Michal z penalty, 75. Náhlovský.

Rozhodčí: Kubín.

ŽK: Dlask - Koš, Náhlovský.

Diváků: 25.

Muž zápasu: Adam Koš.

Sestavy- Pěčice B: Horák- Beneš, Kříž, Dlask, Kohout- Vejvoda, Kriška, Vogl, Dobra (52. Kopřiva)- Ramharter (62. Líba), Moc.

Struhy: Matyásko- Knotek, Konopka, Bucek (62 Volný), Koš- Strejček (46. Pýcha), Vrbka, Náhlovský, Michal- Balatka, Volkman.

 

V zápasu čtvrtého kola nás čekal nováček soutěže rezerva Pěčic. První poločas byl herně vyrovnaný. Už v rpvní minutě poslal Konopka do uličky Volkmana, ten zakončoval slabě. Po trestném kopu domácích a závaru ve vápně krotil míč Matyásko. Další střelecký pokus Pěčic, avšak z uctivé vzdálenosti šla vedle brány. V 19. minutě domácí Krška vyslal utěšenou ránu, po které zazvonila tyčka Matyáskovi branky. Vrbka mířil z dálky také mimo. U domácího gólmana skončila kombinace Volkman-Náhlovský. Ve 23. namířil střelu do tyčky po samostatné akci Volkman, odražený míč poslal z první Knotek vedle. Po jednom z mnoha rohových kopů se neprosadil ani Koš. Hodně nadějně vypadal další pokus Volkmana a po rychlém brejku Balatky se vyznamenal domácí gólman a Michal míč do sítě neprocpal.

 

Ve druhém poločase se hrálo již za převahy našeho celku. Nejprve vyzval Koš v další akci Volkmana, brankář Horák vyrazil na roh. Samostatný brejk z půlky nevyužil Balatka, mířil hodně vedle. Stejný hráč v 56. minutě poslal míč z křídla na hlavu Michala a ten se nemýlil- 0:1. Radost z vedení nám trvala jen tři minuty. Rozhodčí Kubín písknul jako faul zakopnutí domácího hráče o míč a domácí Kříž zakroutil míč z trestňáku přesně k tyči- 1:1. Rozhodně zajímavou pětiminutovku zakončila hóóódně přísná penalta odpískaná po kontaktu domácího hráče s Vrbkou. Míč si postavil Michal a zkušeně ho poslal na druhou stranu, než šel gólman- 1:2. Po vedoucí brance domácí trošku přidali, naši hráči pozorně bránili a podnikali smrtící brejky. Bohužel zakončení nebylo ani jednou gólové. Neprosadili se Volkman, ani Balatka. Míč do odkryté brány neprocpal Knotek. V 72. minutě vynikl zákrok domácího brankáře, který vyrazil vynikající Vrbkovu bombu. V 75. zakončila protiútok tří na jednoho kombinace Volkmana s Balatkou a jeho předložení míče Náhlovskému, který již neměl problém skórovat- 1:3. Domácí vysunuli obranu ve snaze o korigování skóre, vytěžili jen několik rohových kopů, a hosté dále hrozili z rychlých protiútoků. V 86. šel sám z půlky hřiště Balatka a jeho pokus o lob skončil na břevně. V poslední minutě se míč po Knotkově střele odrazil od ruky domácího hráče, druhá penalta se však už nepískala.

 

SOKOL STRUHY - FC NEMYSLOVICE 4:2 (3:1)

Branky: 1. a 27. Michal, 16. Láhner, 83. Čmugr – 8. Živec, 74. Vonášek.

Rozhodčí: Janda.

Bez žlutých karet.

Diváků: 60.

Muž zápasu: Jarda Michal – Pavlík.

Sestavy- Struhy: Matyásko- Koš, Volkman, Bucek, Nouzák- Láhner (59. Pýcha), Vrbka (21. Volný), Náhlovský, Michal- Balatka, Čmugr (87. Konopka).

Nemyslovice: Pavlík- Pavel Vonášek (46. Mikulec), J. Baborák, Zigmánek, Volprecht, Petr Vonášek, Machovec (70. Kunst), M. Baborák, Živec, Matyska.

 

K zápasu pátého kola přijel na naše hřiště tým z Nemyslovic. Soupeři se v nové sezóně příliš nedaří, zato náš tým šel do zápasu s cílem prodloužit šňůru vítězných utkání. Tento úkol začali naši hráčit plnit hned od úvodního hvizdu. Už ve čtyřicáté vteřině nacentroval před branku Láhner a Michal se hlavou nemýlil- 1:0. Naše radost trvala jen osm minut. To hosté prokázali důraz v naší šestnáctce a Živecbombou prostřelil Matyáska- 1:1. Další Láhnerův centr vyrazil brankář Pavlík a Náhlovský se k dorážce nedostal úplně ideálně, byl z toho jen roh. V 16. minutě poslal Láhner z velké dálky polostřelu, polocentr a míč přelétl gólmana a zapadl přesně k tyči- 2:1. Gól naopak nepřinesla Vrbkova dalekonosná rána. Samostatnou akci k brankové tečce nedotáhl Náhlovský. Malá domů od Volkmana přinesla nepříjemnosti našemu gólmanovi, hru na honěnou se soupeřovým hráčem vyřešil však na jedničku. Ve 27. minutě rozehrál Náhlovský rohový kop, Čmugr prodloužil a Jarda Michal míč uklidil potřetí do sítě- 3:1. Rána Čmugra z první, po Balatkově centru, šla nad branku. V poslední minutě prvního poločasu rozhodčí Janda neodpískal penaltu po jasném faulu na Balatku. Do kabin jsme tak šli za dvoubrankového vedení, to však pro náš tým nic neznamená.

 

Od prvních chvil druhého poločasu však náš tým přitlačil soupeře na jeho půlce a nepouštěl hráče Nemyslovic do jakéhokoliv ohrožení naší branky. Do první naší šance se po Čmugrově vysunutí dostal Balatka, jeho pokus o přehození brankáře skončil vedle. Další Čmugrova rána z hranice velkého vápna skončila s tečí gólmana na břevně. Brankovou konstrukci orazítkoval o několik okamžiků později i Láhner. Jednu z mnoha vzájemných spoluprácí dvojice Balatka-Čmugr, zakončil druhý jmenovaný střelou nad. V 60. minutě zakončil Náhlovský samostatnou akci další střelou do břevna. Soupeřovi hráči donutili Matyáska v naší brance k prvnímu vážnějšímu zákroku až v 66. minutě. Rychlý kontr našich hráčů skončil Michalovým neprostřelením míče Balatkovi do výhodnější pozice. Nemyslovice se nakonec po zmatcích v naší obraně dočkali snížení v 74. minutě, skóroval Vonášek- 3:2. Poslední slovo měli naši hráči, Michal rozehrál nepřímý trestný kop na Čmugra a ten se trefil náramně- 4:2. Změnu skóre v poslední akci nepřinesl pokus Balatky, sám v dobré pozici mířil nad břevno.

 

TJ ŽERČICE - SOKOL STRUHY 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Javůrek, delegát OFS: Paulus.

ŽK: Šturma, Kulas, Hlaváč.

Diváků: 50.

Muž zápasu: Adam Koš.

Sestavy- Žerčice: Batelka- Šturma, Kulas, Hanuš, Mošpán, Kinzl, Kotrla, Plachý, Jordanov (73. Bucek), Konečný, Hlaváč.

- Struhy: Matyásko- Knotek, Volkman, Volný, Koš- Láhner (56. Nouzák), Vrbka, Náhlovský, Michal- Balatka (46. Pokorný, 76. Konopka), Čmugr.

 

Do zápasu v Žerčicích jsme šli v pohodě se čtyřmi vítězstvími v řadě. Od prvních okamžiků se na trávníku odehrával typický remízový zápas typu "každý chvilku tahá pilku". První poločas se odehrál víceméně bez větších příležitostí. Z naší strany stojí za první zmínku střela Volkmana po samostatné akci s Láhnerovou dorážkou, obojí bez kýženého efektu. Mimo tři tyče mířila i Michalova střela. Ve 13. minutě se osmělili i domácí a jejich střela po rychlém protiútoku šla také nad branku. Balatka ve výhodně pozici zakopl a nezakončil. Náznak ohrožení branky znamenal v další šanci Čmugrův roh. V další akci přihrával ve vápně nepřesně Michal. Náhlovského trestný kop a hodně slabý pokus Michala z výhodné pozice mířili nad branku. Náš kanonýr Jarda Michal v další akci mířil slabě vedle brankové konstrukce. další Náhlovského střela byla zblokována mimo. Když už se zdálo, že obě mužstva půjdou do kabin za bezbrankového stavu, zjevil se po chybě dvojice Volný-Knotek, ve stoprocentní šanci domácí hráč, výtečný zákrok vytáhl brankář Matyásko.

 

Úvod druhé půle se odehrával ve znamení naší převahy. Hodně blízko ke vstřelení branky měl po Pokorného centru Michal, mířil vedle branky. Ke změně skóre měl, po vtipném rozehrání trestného kopu, blízko Vrbka, bohužel mířil také vedle. Ojedinělá střela domácích v těchto okamžicích hry mířila vysoko nad branku. Hodně nadějnou šanci po Náhlovského rohu, který mířil do sítě, zmařil domácí hráč vyhlavičkováním z brankové čáry. Trestňák Čmugra ze 17 metrů mířil opět vedle. S postupem času se začali osmělovat i domácí. nejprve stačil před domácím hráčem odkopnout Pokorný a po Vrbkově hrubce, zachraňoval na poslední chvíli brankář Matyásko. Dvojice střeleckých pokusů domácích hráčů naší branku neohrozila. V posledních pěti minutách hry se do tlaku dostali naši hráči, ale dvojnásobná dobrá příležitost Konopky zůstala nevyužita a rána Nouzáka byla zblokována.

 

SOKOL STRUHY - SK LEDCE 2:2 (1:1)

Branky: 45. Pokorný, 80. Mecera - 5. Kovanič, 81. Blažek z penalty.

Rozhodčí: Navrátil.

ŽK: Vrbka, Mecera.

Diváků: 60.

Muž zápasu: Vávra - Valeš.

Sestavy- Struhy: Vávra- Láhner, Konopka, Pýcha, Koš- Balatka, Vrbka, Náhlovský, Michal- Pokorný (58. Mecera), Volkman.

Ledce: Zachař (29. Kamler)- Dobruský (46. Donát), Blažek, Kraus, Kovanič (72. Špička), Konečný, Valeš, Barančok, Kaňka, Juhasz, Svozil.

 

Ve Struhách se hrál v souboji druhého mužstva soutěže se třetím tvrdý a důrazný fotbal, mnohdy až na samotné hranici pravidel. Hosté byli od první minuty hodně aktivní. První střelou se zastřeloval a mířila nad. Ale už v 5. minutě se po nedůrazu obránce-experta J Koše dostali do přečíslení a to využili ke vstřelení úvodního gólu. První ránu dokázal ještě Vávra vyrazit, na dorážku byl, i díky nečinnosti spoluhráčů krátký- 0:1. Domácí se po úvodní sprše trochu vzpamatovali a postupně Volkman, Pokorný, Pýcha hlavičkou po rohovém kopu, a posléze Michal se snažili o vyrovnání skóre. Hodně dobrou šanci hostujícího mužstva vyřešil na poslední chvíli Láhner důrazným odkopem. Ve 22. minutě vychytal Pokorného v hodně nadějné šanci brankář Zachař. Ve 26. minutě došlo ke střetu brankáře Zachaře s důrazným Balatkou a musel stážce hostující brány musel střídat, do branky musel hráč z pole. Útočně snažení hostů to však v následujících okamžicích moc neovlivnilo a byl to naopak domácí Vávra, který musel vystřihnout několik bravurních zákroků. Největší příležitost domácích v dosavadním průběhu utkání neproměnil Volkman, který samostatný brejk nevyřešil nejlépe, brankář vystihl jeho pokus o kličku, míč zblokoval a dorážka šla hodně mimo. Domácí se nakonec v první půli dočkali. Po rohu Ledců získal míč Konopka, poslal do rychlého protiútoku Volkmana a ten předložil míč lépe postavenému Pokornému a pro něj už nebyl problém gólmana překonat- 1:1.

 

Ve druhém poločasu pokračoval stejný obrázek hry. V úvodu mírná převaha hostů, se střelami do boční sítě nebo mimo tři tyče a rychlé kontry domácích. Do dvou po sobě jdoucích rychlých brejků vyrazil Koš, bez zajímavějšího zakončení. Výbornou střelu hráče Ledců z trestného kopu, nohou reflexivně vyrazil Vávra. Neujala se ani zbrklá Náhlovského rána. Poté se do hodně nadějných šancí několikrát dostal domácí kanonýr Michal, ale ani jednu nevyřešil gólově. Poprvé nechal vyniknout brankáře a ostatní ani nemířili do prostoru brány. Pokud se ohrožení naší brány dostal někdo z hráčů soupeře, zasáhl vždy výborný Vávra. V 80. minutě procpal hodně důrazně míč po závaru před brankou do sítě střídající Mecera a domácí tak deset minut před koncem vedli- 2:1. Bohužel hned po rozehrání fauloval pronikajícího útočníka v šestnáctce Láhner a rozhodčímu Navrátilovi nezbylo než písknout desítku. První bombu Vávra vyrazil, ale na dorážku už nestačil a bylo vyrovnáno -2:2.  Byli to domácí, kteří mohli skóre vrátit ve svůj prospěch, Michal sám v luxusní pozici mířil jen do prostoru ve kterém byl gólman. A poslední střela z naší strany byla z kopačky Jardy a mířila opět mimo.

SLAVOJ KROPÁČOVA VRUTICE - SOKOL STRUHY 5:1 (2:0)

Branky: 6. a 50. Rambousek, 38. a 55. Čakrt, 57. Havelka - 75. Balatka.

Rozhodčí: J. Pažout.

ŽK: Bůžek - Pýcha.

Diváků: 50.

Muž zápasu: Aleš Matyásko.

Sestavy- Kr. Vrutice: Manžel - Bůžek (81. Kern), Gruncl (36. Malý, 46. Martínek), Rovenský, Musil- Doležal, Černý (70. Škoda), Lukeš, Havelka- Rambousek, Čakrt.

Struhy: Matyásko- Knotek (72. Strejček), Láhner, Pýcha, Koš- Michal (82. Morávek), Vrbka, Náhlovský, Nouzák (46. Cerha)- Balatka, Pokorný.

 

První kdo se v zápase osmělil, byli hosté. Po Láhnerově vysunutí nepřelstil gólmana Náhlovský. Manžel v domácí brance vytěsnil na roh i další pokus, tentokrát z kopačky Pokorného. I když se hostující mužstvo připravovalo na eliminaci domácí úderné dvojice Čakrt-Rambousek, bylo to právě toto dou, které v 6. minutě stálo za prvním gólem. Čakrt zatáhl, míč předložil před branku Rambouskovi a pro něj již nebyl problém poslat ho do sítě- 1:0. I přes vedoucí branku se hrál dál otevřený fotbal nahoru dolu. Všechny pokusy střelců likvidovali oba brankáři. Na domácího Manžela si nepřišel Balatka, Pokorný a Náhlovský mířili vedle. V 18. minutě mohl rozhodčí střet stružského obránce s domácím hráčem odpískat jako penaltový. Trestný kop ve 22. minutě zastavil Matyásko na poslední chvíli na brankové čáře. Ve 24. orazítkoval Pýcha střelou z dálky břevno domácí brány. Rambouskův pokus o přehození bravurně vyřešil Matyásko. Po chybě v rozehrávce stejný hráč opět ztroskotal na Matyáskovi. Po rohovém kopu hostujícího týmu, mířil nad břevno Náhlovský. Ve 38. minutě zahrával Rambousek trestný kop, domácí obránci míč trochu podcenili a Čakrt hlavou zvýšil na rozdíl dvou gólů. Poslední příležitostí první části byla přihrávka na Rambouska, která prošla celou hostující šestnáctkou. Domácí si i tak dopřáli klid na dohrání prvního poločasu a hlavně do druhé části.

 

Hosté se změnou do druhé půle, kdy Nouzáka vystřídal Cerha, chtěli přidat na důrazu ve středu hřiště a omezit přihrávky na dvojici útočníků. Vedlo jen k nevyužité první šanci, ve které Vrbka nedosáhl na Balatkův centr. Úderná dvojka domácích se dostala ke slovu v 50. minutě. Čakrt využil nedůrazu hostujících hráčů ve středu hřiště, přihrál Rambouskovi a bylo to o tři góly. Chabou odpovědí byl nepřesný Pokorného pokus. Za dalších pět minut sice Matyásko první ránu vyrazil, ale na Čakrtovu dorážku už neměl- 4:0. Tragický úvod hostujícího mužstva zakončil po rychlém kontru přesnou střelou z křídla Havelka- 5:0. Hráči Slavoje byli i dále při chuti. Další bombu vyrazil Matyásko, dorážku Koš a do třetice šel míč mimo branku. Po chybě v rozehrávce šel Čakrt z půlky sám, ale v zakončení přehodil i branku. Odražený míč od vlastního spoluhráče vyrazil Matyásko do bezpečí. Teprve poté domácí hráči ubrali trochu plyn a do zápasu se pomalu začali dostávat hosté. V 75. minutě vyslal Pýcha hlavičkou do brejku Balatku a ten poslal míč podél vybíhajícího Manžela do sítě. Za další čtyři minuty opět Balatka utekl obránci, položil si brankáře, ale trefil jen boční síť prázdné brány. Domácí kontrolovali svoje vedení a hosté se již gólově neprosadili. Nepřesně mířil Pokorný, nad branku šla střela z Balatkovi kopačky. Do šance se v poslední minutě dostával Náhlovský, dobrý okamžik ke střele prováhal a byl na hranici šestnáctky faulován. Sám si postavil míč k jeho exekuci a dobrou ránu vyrazil Manžel nad břevno na roh, jeho rozehrání rozhodčí Pažout ani neumožnil a utkání ukončil.  

 

SOKOL STRUHY - FC HORKY B 3:2 (1:1)

Branky: 11. a 82. Čmugr, 54. Náhlovský - 4. a 78. z penalty Solčiansky.

ŽK: Konopka, Čmugr, Koš.

Rozhodčí: Chlastáková Ivana.

Diváků: 40.

Muž zápasu: Čmugr - Táborský.

Sestavy- Struhy: Láhner- Knotek, Konopka, Volný, Koš- Balatka (88. Morávek), Nouzák, Náhlovský, Cerha- Volkman (63. Strejček), Čmugr.

Horky B: Táborský- Kadeřábek, Jadrný (58. Sekera), Macoun, Š. Jandl- Mihál (68. J. Jandl), Cimrman, Solčiansky, Bahník (81. Veverka)- Jarolím, Váňa.

 

První kdo se v zápase osmělil a zkusil pozornost gólmana byl domácí Náhlovský, Táborský, i když nadvakrát míč zkrotil. Hráči Horek poté přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a domácí obrana se dostávala do problémů. První pokus hostujícího týmu vyrazil Láhner nejistě na roh. Ve 4. minutě se však již dočkali a po zaspání obránců po rohovém kopu dopravil míč do sítě Solčiansky- 0:1. Jen rohový kop vynesla střela Náhlovského, kterou brankář neudržel, a míč šel za brankovou čáru. Opakované pokusy hostujících hráčů skončili bez vyjímky mimo tři tyče. V 11. si míč k provedení trestného kopu postavil Čmugr a jeho bomba z dobrých dvaceti metrů vymetla pavučinky v růžku branky a od břevna skončila za čarou- 1:1. Hosté dále pokračovali ve svém běhavém fotbale a domácí bránící hráči se dostávali do opakujících problémů. Nejprve dobrou střelu vyrazil Láhner a hlavička ve stoprocentní příležitosti mířila vedle. Ve 26. musel Konopka zatáhnout záchrannou brzdu a byl rád, že za faul dostal jen žlutou kartu. Brankář Táborský vyrazil také Volkmanovu ránu šajtlí a dorážka Balatky šla jen do boční sítě. Ve 33. minutě se proti Mihálovi v obrovské příležitosti vytáhl Láhner. Gólem neskončila ani střela placírkou od Čmugra po výborném vysunutí od Balatky. Ve 40. minutě si Čmugr, který byl celý zápas při střelecké chuti, postavil míč k dalšímu trestnému kopu a jeho bomba orazítkovala břevno, ale šla bohužel zpátky do hřiště. Chvíli před koncem prvního poločasu našel Náhlovský lobem v šestnátce Čmugra, ten byl zfaulován a rozhodčí odpískala penaltu. Balatka jí však kopl špatně a brankář neměl s jejím zneškodněním problém.

 

V úvodu druhé části se po ose Koš-Volkman do jasné příležitosti dostal Čmugr, ale mířil vedle. V 54. minutě Čmugr našel na hranici velkého vápna Náhlovského a jeho technická střela skončila v síti- 2:1. Aktivní Čmugr v další akci udělal kličku obránci a tvátří v tvář trefil jen gólmana. Rána hostujícího Cimrmana z úhlu také nenašla svůj cíl. Výborný zákrok obránce zastavil v dobré šanci Volkmana. Po chybě střídajícího Strejčka vyrazil Láhner nohou ránu mířící do sítě. V 73. minutě vyslal z trestného kopu střelu Náhlovský a hostující brankář vytáhl míč konečky prstů na rohový kop. O několik chvil později po rychlém kontru hostí zastavil Knotek jen faulem ve vápně Jarolíma a pískala se druhá penalta. Tu ve svůj druhý gól zápasu proměnil Solčiansky- 2:2. I přes vyrovnání se domácí hráči snažili vstřelit vítěznou branku. Na svá bedra to vzal hráč zápasu z domácí strany Jan Čmugr. Nejprve trefil lobem jen tyč prázdné branky, ale v 82. minutě se obtočil kolem bránícího hráče a ránou k tyči převážil skóre opět na domácí stranu- 3:2. V poslední akci zápasu šel do brejku Koš, balón na dlouhou nohu odrazil obránce na rohový kop.

 

SOKOL STRUHY - SK STRAŠNOV 2:0 (0:0)

Branky: 56. Láhner z penalty, 80. Mecera.

Rozhodčí: Kuba.

ŽK: Volný - Klaban.

Diváků: 50.

Muž zápasu: Strejček - Pitrmoc.

Sestavy- Struhy: Vávra- Knotek, Konopka, Volný, Nouzák- Balatka (85. Morávek), Vrbka, Náhlovský, Strejček- Láhner (75. Mecera), Pokorný.

- Strašnov: Beran- Kubín, Mráček, Michal (73. Klaban), Brzák, Sháněl, Rychtera, Pitrmoc, T. Prskavec, Sluka (64. M. Prskavec), Strach.

 

Úvod zápasu patřil hostům ze Strašnova a domácí hráči se dlouho nemohli dostat do tempa. Po prvním nesmělém pokusu, který Vávrovu branku ani neohrozil, střílel už lépe Sháněl, ale jeho pokus zablokoval Volný. Míč po jednom z rohových kopů, ten v 16. minutě nadělal našemu brankářovi problémy, ale nadvakrát ho přece jen dokázal zkrotit. Snad jediné zaváhání Vávry v domácí bráně nedokázal potrestat hostující Michal, mířil hodně nad branku. Ve 20. minutě vystřelili vůbec poprvé v zápase domácí, Láhnerova střela mířila jen do ochranné sítě za skutečnou brankou. Změnu skóre nepřinesl nepřesný pokus aktivního hostujícího Michala. Ve 24. se vyznamenal Beran v bráně Strašnova, na roh vyrazil Vrbkovu střelu, která mířila přesně pod břevno jeho brány. Ve 29. minutě zahrával Konopka trestný kop z nějakých 20 metrů, první ránu sice zblokovala zeď, ale dorážka z kopačky stejného hráče orazítkovala břevno. Nadějný samostatný brejk Balatky zastavil praporek pomezního rozhodčího a dva pokusy Pokorného na zakončení rychlého protiútoku také v síti neskončili. Celým domácím pokutovým územím, aniž by ho někdo usměrnil, prošel centr, který měl na svědomí Rychtera. Chvíli před koncem prvního poločasu zazvonilo břevno i na domácí bráně, to střílel opět Michal.

 

Stejně jako začátek prvního, tak i úvod druhého poločasu patřil hostujícímu celku. Nejprve Vávra lapil Slukovu střelu a poté mířil vedle i další hráč hostů. V 55. minutě si míč mířící do velkého vápna dobře zpracoval Strejček, ale byl zfaulován vyběhnuvším brankářem Beranem a rozhodčí Kuba písknul jasnou penaltu. Tu zahrával Láhner a prudkou a umístěnou střelou nedal gólmanovi šanci- 1:0. První branka zápasu pomohla k tomu, že se hosté ještě více snažili vstřelit teď už vyrovnávací gól a domácí hráči tak mohli hrozit z rychlých brejku do otevřenější obrany. Tečovaná rána Náhlovského skončila jen rohem a strašnovský Rychtera mířil hodně vedle. Mimo tři tyče, tentokrát nad břevno šla i hlavička Pitrmoce po rohovém kopu. Nad brankou skončily i dvě po sobě jdoucí rány domácích Vrbky a Láhnera. Dalokonosnou střelu Pitrmoce k tyči chytil Vávra. Domácí brankář chytil míč i před nebezpečně dotírajícím Shánělem. Změnu skóre na straně hostů nepřinesla rána Brzáka z úhlu, ani nepřesná střela Stracha. V 80. minutě se podruhé v zápase dočkali domácí. Náhlovský nejprve ukličkoval obránce, poté z rohu pokutového území vystřelil, míč se od břevna odrazil zpět do hřiště k nabíhajícímu Mecerovi a ten ho hlavou uklidil do sítě- 2:0. Domácí hráči si i přes snahu těch hostujících dvoubrankové vedení udrželi a získali tak do tabulky další tři body.

 

FK KRNSKO - SOKOL STRUHY 2:1 (1:0)

Branky: 14. Vocásek, 85. Uhlík - 62. Čmugr.

Rozhodčí: Musil.

ŽK: Koš, Čmugr.

Diváků: 70.

Muž zápasu: Milan Konopka.

Sestavy- Krnsko: Novák- Soumar, Mráz, Uhlík, Parastiuk, Šulc (84. Dufek), Sobalík, Firický, Křováček, Vocásek (88. Novotný), Zdražil.

Struhy: Láhner- Cerha, Konopka, Bucek (74. Mecera), Koš (46. Knotek)- Strejček (60. Volkman), Vrbka, Náhlovský, Nouzák (88. Morávek)- Balatka, Čmugr.

 

Náš tým byl v úvodních minutách hodně aktivní. V páté minutě Koš ve 100% šanci hlavou minul branku. Stejný hráč zazdil další výbornou akci o několik chvil později. Svůj cíl nenašla ani Čmugrova rána, která mířila hodně nad branku. Ve 14. minutě se probrali domácí a hned to znamenalo vedení v zápase. První rána ještě skončila na tyči, k dorážce se dostal Vocásek a nikým neobtěžován poslal míč do branky- 1:0. Po vedoucí brance domácího celku se dál hrál důrazný a místy až zbytečně tvrdý fotbal. Ve 28. minutě rozehrál Konopka trestný kop, ale ani Vrbka, po něm Bucek a nakonec ani Koš míč do sítě nedostali. Čmugrovu ránu z trestného kopu, která mířila přesně k tyči, lapil domácí gólman Novák. Po závaru před naší brankou mířil mimo tři tyče i Firický. Po Strejčkově přiťuknutí mířil mimo branku i Balatka. Naštěstí pro nás nenašel nikoho míč po dobrém průniku a centru Šulce.

 

Druhý poločas nastartovala rána domácího Firického ve 48. minutě, která ovšem branku netrefila. V 62. minutě zacentroval, po Balatkově vysunutí, střídající Volkman, na míč si naskočil Čmugr a hlavou vyrovnal- 1:1. Změnu skóre pro náš tým neznamenala bohužel Náhlovského nepřesná střela. O něco přesněji mířil domácí Sobalík, trefil břevno Láhnerovi branky. Náš gólman zlikvidoval i další nadějnou ránu domácího kapitána. Brankář na druhé straně hřiště neměl problém se slabým pokusem Čmugra. Strážce naší branky kryl i stoprocentní příležitost Šulce, když natřikrát zkrotil jeho pokus z deseti metrů. Poté přišli další Volkmanovi příležitosti, nejprve mířil vedle a jeho utěšenou ránu vytěsnil Novák nad břevno. Domácí gólman vychytal Čmugra i v další akci. Rozhodnout osm minut před koncem mohl rozhodnout další střídající hráč, Mecera v samostatném úniku Nováka neprostřelil. V 85. minutě se potvrdilo známé rčení "Nedáš-dostaneš", po rohovém kopu a obranné hlavičce se k míči dostal Uhlík a míč poslal za Láhnerova záda- 2:1. Do konce zápasu nezbývalo na vyrovnání mnoho času, největší šance na zisk bodu byla po Balatkově pokusu z velkého úhlu, který skočil na břevně a šel ven.

 

SOKOL LIPNÍK - SOKOL STRUHY 3:3 (1:2) - přípravný zápas

Branky: 21. Čmugr, 34. a 50. Mecera.

Diváků: 30.

Sestava: F. Michal (46. Matyásko)- Knotek, Volkman, Konopka, Koš, Balatka, Cerha, Čmugr, Pokorný, Mecera, Láhner. Střídali: Fejer, Volný a Morávek.

 

Tabulka

1. Sokol Struhy - starší.. 11 77:3 31
2. SOKOL KOUNICE 11 69:16 30
3. Kostomlaty/Stratov 11 98:20 26
4. Sokol Lovčice 11 63:16 25
5. SK Poříčany 11 28:36 18
6. SK ČECHIE CHRÁST 11 31:26 15
7. SOKOL TŘEBESTOVICE 11 24:55 13
8. FK LOUČEŇ 11 36:33 10
9. Bobnice/Budiměřice 11 18:50 10
10. CIDLINSKÁ FA 11 13:46 10
11. TJ KŘINEC 11 18:82 6
12. SOKOL OPOČNICE/.. 11 17:109 0

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Raj s.r.o. Nopa catering MAS Svatojiřský les Woodmix Fan-Shop.cz AVE ZD Luštenice  Dotace pro obce marketingfutbol.club NSA  METRONET

Počet návštěv: 74771
Posledních 30 dnů: 227 | Posledních 7 dnů: 74 | Poslední den: 16

© 2023 TJ Sokol Struhy | Všechna práva vyhrazena | sokolstruhy@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne